Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Дерев'яні Радіусні двері

Дерев'яні Радіусні двері

Двері міжкімнатні дерев'яні, радіусні, гнуті.

Унікальна пропозиція-радіусні двері!

Не багато хто може запропонувати вам те, що пропонує Фабрика дверей DOORWOOD™ - це, міжкімнатні, дерев'яні, розпашні, радіусні, з радіусним налічником та коробкою, міжкімнатноі двері. Різноманіття нестандартних дизайнерських рішень часто обмежується технічними можливостями виробників дверей. Але не в нашому випадку. Тут ви можете замовити для вашого будинку або квартиру двері будь-якої конфігурації, включаючи гнуті двері. У той же час, дизайн і форма коробки, зовнішній вигляд і модель та дизайн дверей, будуть ідентичні звичайним двері, і всі двері в одному замовленні будуть виконані в тому ж стилі.

Дизайн та зовнішній вигляд

Переглядаючи фотоальбом радіусних дверей, я думаю, ви помітили, що, як і на плоских дверях, так і на радіусних, коробка має телескопічну конструкцію, (Докладніше про це можна прочитати на сторінці "технології" нашого сайту і подивитися, як наші двері виглядають всередині, в розрізі) творець коробки має округлення, прізання коробки здійснюється під 45 градусів, додатково встановлений добір, (або інша назва-розширювач коробки) на будь-яку товщину стіни. Так само, як і звичайні налічники встановлюються в паз, в тому числі і радіусні налічники також, бо і вони також мають г-подібну форму.

Дерев'яні двері – для своїх клієнтів-тільки найкраще!

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкраще! Тільки найкращий матеріал для виготовлення міжкімнатних дверей – масив з листяних порід ясен, дуба і клена. І вибір цього матеріалу дає перевагу не тільки з екологічної і естетичної точки зору, але і натуральне дерево дає необмежені можливості для виготовлення дверей будь-якої конфігурації, в тому числі: радіусних дверей. Розсувні системи, арочні двері, прорізи і міжкімнатні перегородки і т. д. і це ще не повний перелік можливих варіантів.

Як замовити радіусні двері?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас - дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів який ви любите для того щоб написати нам та прислати для прорахунку ваше замовлення. Наші менеджери завжди на звʼязку, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і пишіть.

Ми можемо зробити більше!

І ось яскравий приклад вирішення нестандартної ситуації, на відео, яке публікуємо нижче -- радіусні двері, та ще й на чотири полотна! Подивіться, рядом є шпоновані двері зроблені в Італії і є наші дерев'яні двері, зроблені нами і ви їх можете порівняти. Все зроблено дуже чітко. Тепер ви розумієте, чому ми говоримо-не ходіть до Італії, італійські двері ми зробимо вас тут, в Україні!

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram