fbpx

Двері з прихованими петлями-переваги

Двері з прихованими петлями-переваги

Фабрика дверних дверей пропонує

Двері з прихованими петлями-це те, що ми рекомендуємо нашим клієнтам. І ми не будемо консультувати наших клієнтів погано! Але давайте поглянемо на цю тему-приховані фітинги, врешті-решт, це так добре, що гідні нашої рекомендації. Давайте більш пильний погляд на те, що їх переваги.

Прихована фурнітура є основною перевагою.

Двері з прихованими петлями-переваги 1
Прихована фурнітура-петлі не видно!

Загалом, необхідно поговорити не тільки про петельки, а про приховану фурнітуру. Так як двері оснащуються не тільки прихованими петлями, але, як правило, відбувається магнітний замок разом з шарніри. Таким чином отримуємо результат-немає виступаючих елементів у відкритій позиції дверей. І в закритому, ми не бачимо петель. Петлі видно тільки в відкритій положенні двері, коли ми дивимося на них з кінця.

Друга перевага

двері з прихованими петлями
Прихований петля джемом

Крім прихованих петель і замка на дверях, і тим, що їх не видно, існує Друга перевага прихованої арматури. Це те, що Ця примірка має коригування. І це не тільки зручно в процесі монтажу. Хоча цей фактор був би достатньо, щоб рекомендувати цю установку. Тому що абсолютно точна установка може бути досягнута тільки тоді, коли є можливість коригувати. Але і після установки, в процесі роботи, є можливість регулювати двері в разі такої потреби.

Секрет, що з дверних фахівців

Розповімо секрет, чому звичайна, нерегульовані «книга» петельки все ж таки використовуються і популярні. Секрет тут не тільки в тому, що Ця примірка коштує дешевше, але і те, що установка не вимагає спеціального інструменту і обладнання. Адже такі петельки можна вирізати навіть за сотню. А петельки «метелика» взагалі не вимагають вставки. І цей фактор відіграє значну роль для тих дверей продавців, які продають готові полотна дверей. Продав пачку дверей, і як вони будуть висіти на петлях, інсталятор буде займатися з замовником прямо на об'єкті. Але, це не наш підхід;) У дверній деревині, у нас є все необхідне обладнання і дотримуйтесь цього процесу. Ось чому ми рекомендуємо те, що краще для клієнта-замовити двері з прихованими петлями!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Приховані двері кріплення прихованих дверей

Прихованих дверей

приховані монтажні двері Двері прихованої установки дуже стильні і сучасні! Можна сказати, що приховані двері-це тренд сучасного дизайну. І це не те, що таємні двері необхідні для деяких секретів. І в тому, що це приховані двері, двері прихованої установки мають найширші технічні можливості. А технічні можливості в свою чергу розширюють палітру можливостей для оформлення стилю приміщення.

Технічні можливості, що мають двері прихованого монтажу.

приховані монтажні дверіПерше, що я буду зазначити, що двері прихованої установки можуть бути відкриті абсолютно в будь-якому напрямку! Це те, що ви не можете досягти, якщо у вас є регулярні двері і дерев'яний ящик. Дерев'яна коробка сама диктує напрям відкривання дверей. І ви не можете бачити коробку дверей з лиця. Але з хатину ящик видно досить чітко. І до цього короба, як правило, кріпляться до лиця. Але це не так, як у нас є приховані двері. Дверцята можуть стояти врівень, тобто, рівні зі стіною і при цьому відкриватися всередину приміщення.

Приховані схеми відкривання дверей

Прихованих дверейПрихованих дверей

 

 

 

 

 

Різноманіття дизайну

Приховані двері в класичному стиліХіба приховані двері повинні бути плоскими і гладкими? Зовсім ні. Особливість дверей прихованої установки полягає в основному в алюмінієвого ящика. Саме це, наче і поховали в стіні. Приховані петлі встановлюються в алюмінієву коробку. І, наскільки це стосується дверей, ми маємо повну творчу свободу. На прихованих петлях можна підвісити навіть звичайні класичні дверцята галтелі. Цей параметр доречний, коли приховані двері є частиною одного каскадного з настінним панелями. У цьому випадку, природно, якщо стінові панелі теж в класичному стилі. Але все-таки, найчастіше роблять дверні полотна шанованих, або під фарбування. А також широко застосовується скло.

Як встановити двері прихованої установки?

Замовляйте собі такі дизайнерські двері

Якщо ви хочете замовити такі унікальні дизайнерські двері, то з дверними заводними дверцятами це дуже легко зробити! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Соціальні мережі та месенджерів:

Міжкімнатні двері Київ заміський будинок масові двері попелу дизайн

Двері міжкімнатні Київ-об'єкт-заміський будинок

Двері міжкімнатні Київ
Двері міжкімнатні Київ

Міжкімнатні двері Київ, а точніше, об'єкт, в якому ми зробили цей порядок, знаходиться в заміському будинку під Києвом. Матеріал виготовлення дверей-масив золи. Ми називаємо ці двері дизайнером, тому ці дві моделі були розроблені індивідуально для замовника дизайнером. Кольорові фарби були обрані RAL каталог і зробив кілька зразків для затвердження кольору відбір, завжди дуже творчий процес! 😉

Дизайнерські двері-моделі дверей

дизайнерські двері
Дизайнерські двері

Будинок двоповерховий, а модель дверей на першому поверсі відрізняється від моделі на другому поверсі. Модель була дійсно розроблена дизайнером, але наш технолог виробництва повинен був «закінчити» дизайн. І це трапляється досить часто. І все це тому, що дизайнер піклується про появу дверей і тому, що він може втратити вигляд деяких технічних нюансів. Зокрема, наприклад, двері з масиву відрізняються у виробництві навіть з дверей МДФ. Відповідно, є деякі особливості виробництва дверей в залежності від матеріалу. Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Обсяг замовлення-гойдалки ingesare і розсувні двері

Розсувні двері
Розсувні двері

Ми зробили і встановили чотири swingdoors на першому поверсі. А на другому-чотири гойдалки і три розсувні двері. Примітно також, що разом з дверима ми зробили додаткові елементи меблів. Це були фасади з поличками у ванній. А це особливість нашої компанії, адже замовлення наших дверей у вас є можливість замовити з ними та іншими елементами інтер'єру. Таким чином, ви отримуєте комплексне дизайнерське рішення для вашого інтер'єру.

Матеріал дверний-масив золи

Найчастіше ми робимо двері з масиву попелу, і цей порядок не був винятком. Зола благородної породи деревини, і це просто красиво за своїми властивостями і твердість це те ж саме, як дуб. Вона не поступається дуба і красі текстури. Або, може бути, хтось смак навіть перевершує. Масив золи має глибокий час деревини capelars. Його текстура добре видно навіть під фарбою, і не тільки під лаком. Ви можете легко побачити його на фото і відео.

https://youtu.be/yRJMp4kobR8

Замовляйте собі такі дизайнерські двері

Двері міжкімнатні Київ
Двері міжкімнатні Київ

Якщо ви хочете замовити такі ж точні міжкімнатні двері, або, може бути, навпаки, не так, і унікальні дизайнерські двері, то з дверним деревом це дуже просто! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Гардеробні купе з дерев'яними фасадами ясен

Гардеробні купе з дерев'яними фасадами ясен

Шафи купеГардеробні купе з дерев'яними фасадами ясен на чотирьох стулки і з красивим склом. На вершині вінчає дерев'яний карниз, а також з Ясенів з вбудованим освітленням. Замовник задоволений, і ми також раді Показати професіоналізм. Чим більше ви робите свою роботу, тим більше впевненості, що ви збираєтеся бути. І це саме те, що сталося в цьому випадку. У цій квартирі ми робили те ж саме, і дерев'яні європейські вікна з дуба, і двері ясен і ось, він прийшов до дерев'яних меблів. Так ми отримали замовлення і зробили шафа купе-помилуватися! 😉

#шкафкупе

Як замовити у нас такий шафа?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити шафу з фасадами золи від нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Як виміряти отвір для замовлення дверей?

Коли варто замовляти двері?

замовити двері
Як і коли слід замовляти двері?

Давайте почнемо все заново і розберемося в порядку, якщо вам потрібно замовити двері, в який момент краще це зробити. Адже двері не дешеві, особливо, якщо це дерев'яні двері. Тому важливо розібратися в цьому процесі, як все буде відбуватися від початку і до кінця.

Ремонт є процесом

Ремонт не процес, а стан душі. Ось що було жартував Юванецький. Але це той процес, який зараз важливий для нас. І особливо той факт, що це стосується дверей в цьому процесі. Двері потрібно оголошення. І це перша. А по-друге, двері повинні встановлюватися на певній поверхні, тобто на підлозі. Так що ми в кінцевому підсумку з двома речами-підлога і стіни. На час установки дверей, вони повинні бути готові. Стіни повинні бути плоскими і в схил, а на підлозі повинна бути стяжка. І цей момент слід назвати лічильником або виміряти саму діафрагму.

Замовити двері

замовити двері
Ідеальне відкриття під дверима.

Ось де настає момент, коли ви повинні виміряти діафрагму. Тобто, на етапі ремонту, коли Брудна робота все ще зроблена. Але в той же час ми можемо бути впевнені, що стоїчного стіни не зміниться, а висота поверху також ясно для нас. Наприклад, ми точно знаємо товщину плитки. І тут я зроблю ще одну маленьку бронь. Всі ці рекомендації доречні тільки в тому разі, якщо розмір перуандум не встановлений проектним проектом спочатку. Як насправді зробити найбільш правильно. Хоча в житті це не завжди точно так, як будуть малювати дизайнери.

Процес вимірювання перуенді

Так скажімо, наші будівельники зробили добре, і все зробили правильно. Ви взяли рулетку і виміряв трепет по висоті. Потім виміряли ширину і глибину перуона, тобто товщина стіни.

замовити двері
Висота, ширина і глибина отвору.

І виявилося, що стіни знаходяться в схил. Що вони гладкі, а товщина стіни і вгорі, і знизу те ж саме. Це означає, що це нормально. Потім від вимірюваної висоти будемо віднімати 20мм і від ширини 40 мм. Це відступ до розриву для монтажної піни. З кожного боку від півтора до двох см. І ось як ми отримуємо розмір дверного блоку. Скажімо, ширина «капеландум» — 900 мм. Так ширина дверного блоку буде 860mm. А висота відкритого-2060mm відповідає дверному блоку 2060mm. Отримуємо Дверний блок з коробокою-2040x860x100 (товщина стінки) міліметрів. Це найбільш поширені розміри дверного блока під стандартний полотно з дверними 2000×800.

Замовити двері в дверній деревині

Для того, щоб замовити двері у нас, досить знати приблизний розмір. Потім ви спілкуєтеся за допомогою телефонів, месенджерів або пошти з менеджером. І він з радістю допоможе вам, порадить в тонкощах, допоможе підібрати модель дверей в цінній категорії, придатній для вашого бюджету. Все інше питання техніки, як вони говорять. Адже всі ми беремо на себе неприємності проведення замовлення з самого початку-вимірювань, а до «кінця перемоги» установки під ключ.

З нами легко!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Міжкімнатні двері з попелу до будинку в Одесі. Дерев'яна сходи і плінтус. Відео.

Міжкімнатні двері від попелу до будинку в Одесі

Ми зробили, доставлялися і встановили міжкімнатні двері з попелу в будинок в Одесі. Незважаючи на те, що наше виробництво знаходиться в Харкові, ми успішно і постійно виробляємо і встановлюємо двері в Одесу. Обсяг виявився досить значним. В цілому необхідно було зробити 14 дверей, одним з яких є двостулкові. Крім того, в цьому будинку були невеликі сходи. Це було в одній з кімнат, яка була різницею рівні.

Інші особливості замовлення

З інших особливостей цього порядку було те, що в одному з кімнат колір дверей і плінтус повинен був відрізнятися від всіх інших, тому, як ви можете бачити на фотографіях нижче, одна з дверей забарвлений в різних кольорах з різних боків. З боку коридору двері, а також всі інші в цьому коридорі пофарбовані в колір венге. А ось збоку від кімнати, ті ж двері, білі з патиною. Загалом, весь обсяг-14 дверей, сходова клітка на 5 сходинок і плінтус-16 метрів.

[wpvideo VplSFPl1 w=”300″ hd=”true” autoplay=”true”]

Наші переваги.

Ви можете побачити переваги комплексного та індивідуального підходу до кожного замовлення. Це і є перевага роботи нашої компанії. Адже для нас не страшні будь-які нестандартні, які можуть зустрічатися на шляху і перегородки-виробники стандартизованих продуктів.

Перший поверх будинку.

На цьому об'єкті на першому поверсі, рівень підлоги в передпокої був однаковим, а рівень підлоги в кожній з кімнат був різним. Кожен з дверних прорізів був перевірений індивідуально. Висота дверей, поріг і подовжувачі-необхідна ширина. Вони були зроблені в магазині, індивідуально під кожною дверима. І коли двері приїхали в Одесу, ніхто не хвилювався, що все буде правильним.

Як замовити або купити двері у нас?

Ми рекомендуємо для вас це міжкімнатні двері від попелу до вашого будинку! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Вся наша продукція має якісну гарантію і в разі корупції, вона повинна бути замінена протягом 18 місяців з дати встановлення. Замовляйте або купуйте міжкімнатні двері з попелу до будинку. Або сходи і плінтуси, або все це дуже просто разом. Напишіть нам і намітити завдання простими словами, і ми сформуємо проект і розраховуємо замовлення.

Соціальні мережі та месенджерів:

Як легко встановити міжкімнатні двері на прихованих петлях? Відео.

Як встановити двері на приховані петлі?

Як встановити двері на приховані петлі
Приховані петлі

Як встановити двері на приховані петлі? Відповідь на це питання буде такою-дуже проста! Установка дверей на прихованих петлях нічим не відрізняється від підгонки на звичайних, нерегульованих петлях, таких як «книжка» або «метелик» та інших подібних часто використовуваних петель. Крім того, установка на прихованих фітингів ще простіше, тому що приховані петлі-регульовані. Так що установка нічим не відрізняється практично нічим, але Арматура-істотно!

Чому ж так легко поставити двері на дверне™?

Як встановити двері на приховані петлі, це складне питання насправді, але не в нашому випадку. Вся справа в тому, що наші двері на об'єкті приходять повністю підготовлені до монтажу. А якщо сама установка нічим не відрізняється і навіть простішою, ніж звичайна, то так далеко, як приховані фітинги стурбовані, вона вимагає більш складного обладнання для вставки. Звичайні петлі можна вирізати за допомогою резервного і молотка. І я думаю, що секрет популярності звичайних нерегульованих петель саме в тому, що. 🙂 І для ясності, не будьте занадто ліниві, щоб подивитися відео;)

Приховані петлі вимагають спеціального обладнання.

Глибокі десантні гнізда тріщинуватості під прихованими петлями в дверній тканині та коробці. І немає ніякого способу обійтися без спеціального обладнання. У нашому випадку все зроблено заздалегідь, в умовах магазину, на виробництві. Ми збираємося вирізати меблі для фарби. Якраз перед фарбуванням збирають дверні ящики, а всі інші роботи вже виконані. Фарбуємо всі деталі дверей в розібраному вигляді, кожну деталь окремо. Тому в квартирі, або як в цьому випадку в будинку, Монтажник тільки збирає, як дизайнер на готових дірочок коробки. А потім, поклавши його в отвір, вішає двері на петлях. У цьому випадку, як видно на відео, двері вставляються точно прихованою фурнітурою-магнітним замком і прихованими петлями. І це не тільки добре з естетичної точки зору. Він також дуже практичний, тому що відкриті петлі дуже надійні і мають регулювання.

Як замовити двері з прихованими аксесуарами?

Ви можете піти в магазин дверей і забрати моделі на свій смак. Якщо ви запитали-будь-яка з представлених моделей дверей може бути встановлена на прихованих петлях, то Відповідь проста-приховані петлі і магнітний замок може бути встановлений на абсолютно будь-яку модель ви виберете! Перевірте з менеджерами в чаті набір і Кінцева вартість. Нижче наведені посилання на соціальні мережі та месенджерах. Це відео, як і міць інших, можна спостерігати на нашому каналі YouToube. Зв'яжіться з нами через той, який ви любите більше;) Або просто залиште заявку на сайті і ми вам передзвоніть!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері від нас дуже просто:

  • Магазин дверей Facebook: www.facebook.com/pg/doorwood/shop
  • Соціальні мережі та месенджерів:
  • http://m.me/doorwood
  • https://wa.me/380631000170
  • https://t.me/doorwoodua
  • https://www.instagram.com/doorwoodua/
  • https://www.facebook.com/doorwood/
  • https://www.youtube.com/channel/UC-7b0gPVcLN_DR2bNJRpuBg

https://twitter.com/doorwoodua

Радіус двері на прихованих петлях.

Радіус двері на прихованих петлях

радіус двері золи округлої коробки

Ми, як дверні виробники, постійно стикаємося з найбільш незвичайними завданнями. Але ось радіус міжкімнатної двері під стелею, поки ще не. Двері 2 м 85 см висока. І в той же час вона є радіусом, а також зберігає всі конструктивні особливості наших дверей-це Округлений профіль дверної коробки з канавками для касира і ущільнення. Приховані фітинги були встановлені, що приховані петлі і магнітний замок. Загалом, все в красі, все на фен-Шу, як вони говорять. 😉

Під час встановлення і звичайно виникли труднощі. І де без них. Адже наші будівельники не можуть зробити так, щоб товщина стіни в перуякщо була однаковою на всій висоті. І це той випадок, коли переваги "телескопічного" касира, який вставляється в паз, особливо актуальне. Але ми впоралися без особливих неприємностей. Час, витрачений на установку-всього не більше трьох годин.

коробка дверей радіусудвері з касиром

Дверний Топ з міжкімнатної замкомВид на двері радіусуДвері з прихованими петлями-переваги 2приховані петлі на радіусу дверіДвері з прихованими петлями-переваги 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Дверне дерево – це бренд, який дорожить своєю назвою.

Загалом, якщо ви шукаєте відповідального постачальника міжкімнатні двері, то ви-до нас. Ми не боїмося труднощів або незвичайних ситуацій. І найголовніше, ми гарантуємо якість і несемо відповідальність за весь процес, від виміру до установки, а не тільки продати вам двері з магазину.

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері, навіть такі складні конфігурації як радіус дверцят на прихованих петлях у нас-дуже прості. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. І наші менеджери завжди на зв'язку онлайн і по телефону проконсультують вас і прораховують замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Досвід нашого клієнта в салоні дверей і чому він повернувся на замовлення дверці дверей™.

Проблеми з дверним салоном?
Може бути, краще замовити дверне двері?

Досвід нашого клієнта в салоні дверей і чому він повернувся до нас, щоб замовити наші двері. Вибір дверних ручок-МВМ, АГБ, дверне кріплення

Замовити дверне дерево

Чому клієнт повернувся, щоб замовити дверці дверей?

Тут ми йдемо знову! Але ми сказали, що ми попереджали! що найкраще замовляти дверне двері;) В кінці дня, є корисний досвід…. а результат-ще він повернувся до нас, щоб замовити дверці дверей! )))

Вся історія в порядку

Таким чином, історія одного клієнта, який звернувся до нас з питанням, скільки це буде коштувати, щоб зробити такі двері, як він бачив в одному салоні дверей. Двері хороші з масиву ясен, з Патиновані фарбою, кучеряве готівки і карниза. Ціна магазину вказується 18000 гривні, з чимось. Замовник прийшов до нас у виробництво всі дивилися, щоб дізнатись нашу вартість, що це тисяча гривень. менш, добре, я вирішив замовити те, що ви бачили, тому що мені це сподобалося. Але не так виявилося простим і ціна 18 000 була далека від фіналу. Поступово, не ясно, де нові і нові несподівані позначки для несподіваних витрат прийшли. Виявилося, що 18 000 без патини без карниза. І те, що написано у випадку з реальністю, не має нічого спільного з ним. А тепер увага, Остаточна Ціна на замовника-24 000!!! #Дверь #ясеня за стандартними розмірами!!!

Маркетинговий хід

Але саме неприємна справа для клієнта полягала в тому, що він зіткнувся з таким ставленням, яке він схильний сприймати як недобросовісні, або навіть обман, який за допомогою маркетингового переїзду, не можна назвати.
Коротше кажучи, клієнт повернувся до нас. І тепер ми збираємося зробити це саме двері. І ви не забудете і підписатися на наші соціальні мережі, скоро ми будемо розміщувати фотографії, ось ця двері в нашій продуктивності.

Ps.

І Ось продовження посту і продовження історії. З замовником в процесі виготовлення дверей зустрічалася, заявлені зразки декоративних елементів-це основний "підкладка", погоджений на інтенсивність застосування патини, форму касира і в результаті-точна відповідність копії оригіналу і "навіть трохи краще"! Замовник залишився задоволений Надзвичайним, а після того, як двері хотіли замовити у нас і драбині.

МВМ, АГВ і ДЖЕКОМ дверна фурнітура

дверна фурнітура mvm
дверна фурнітура mvm

Ми домовилися з замовником і прислухаючись до наших порад, він вибрав гарне апаратне забезпечення якості для своїх дверей. Зокрема, це була дверна Арматура MVM-дверні ручки, якісний італійський безшумний замок з пластиком AGB і прихованими петлями. Радимо встановити такі Фітинги для наших клієнтів. Крім того, ви можете, звичайно, просто купити собі таке обладнання в нашому інтернет-магазині.

Як замовити двері з дверним деревом?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! І замовити дверне дерево нескладно. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Радіус розсувних перегородок з дерева. Розсувні системи.

Радіус розсувних перегородок з дерева.

радіус розсувні перегородки з дерева
Радіус розсувні перегородки з дерева

Унікальна пропозиція на ринку міжкімнатної двері-радіус розсувних перегородок з дерева. Або іншим чином їх можна назвати радіусом розсувних систем.
Будь-які дизайнерські принади можливі з технічними фахівцями нашої компанії. Відтепер Ви нічим не обмежені. Розсувні двері можуть їздити всередині стіни, уздовж стіни, вона може бути радіусом або прямо. Але найголовніше, що все це зроблено з натурального дерева листяних порід-дуб, ясен або Клен. Перевага натурального дерева не тільки в екологічності, але і не тільки в тому, що натуральне дерево не залишає байдужим нікого з точки зору естетики того, що може виглядати тільки натуральне дерево.  Він також має кращі характеристики міцності і жорсткості всього дизайну.

Розсувні системи

У нас є великий досвід роботи з радіусом розсувних систем зокрема і розсувних дверей в цілому. Тому, коли ви звертаються до нас, ви зробите найкращий вибір. Наприклад, Подивіться відео, на якому можна побачити процес установки розсувних систем в арочної перуці. Радіус міжкімнатної двері. Білі глянцеві двері з кленового відео

Як замовити радіус розсувні перегородки?

Вартість прорахунку і замовлення індивідуальний. Для визначення ціни досить приблизний розмір отвору. Ми розраховуємо точний радіус і стандартизувати вже при вимірюванні. Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити розсувні системи від нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Об'єкт-це квартира в нещодавно збудствореному Оптима в Харкові. Дизайнерські двері.

Новобудова в Харкові дизайнерські двері

Цей об'єкт є новим будівельним Оптима в Харкові, де ми робили дизайнерські двері. Тобто, проводиться за ескізом дизайну. Це один з тих яскравих прикладів, на яких добре видно нашу роботу. І особливо переваг, які клієнт отримує, замовивши двері від нас.

Кожну деталь

Двері дверні міжкімнатні з дверної™ – приклад вишуканого смаку їх господарів. Яка проявляється, коли ви наближаєтеся до вибору дверей не поверхово. Але коли кожна деталь інтер'єру вам важлива. Дизайн цього інтер'єру був опрацьований до найменших деталей і однією з його ключових деталей, став міжкімнатні двері.

Не тільки двері

Так по цьому замовці ми робили міжкімнатні двері, отвір для відкривання, а також передні дверні накладки, які повністю повторює модель міжкімнатні двері, в тому числі і з помилковими кімнатами касирів і карнизом-повністю як на дверях між кімнатами. Це все зроблено з масиву Клени. Так як Клен має гладку текстуру, це підійде для гладкої матовою живопису. Двері встановлюються на приховану фурнітуру-приховані петлі і магнітний замок. А також, що зазвичай для нас коробка має телескопічною структурою і касирів вставляються в пази, в тому числі і на портал. В результаті ми отримали результат, який відповідає очікуванням замовника і дизайн-проекту.

Фотогалерея об'єкту

Соціальні мережі та месенджерів:

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері дуже просто.

Радіус двері до 4-го стулки. Київ Монтаж відео.

Радіус двері

радіус двері
радіус двері від золи

Ми отримали ще одне замовлення-радіус двері. Обсяг невеликий, але як завжди нестандартний, тільки один, але радіус. Його потрібно було встановити в Києві. Дивіться відео з установки нижче. Італійські міжкімнатні двері з МДФ, шпоновані, вже встановлені на ділянці. Тому нам доручили зробити двері схожими на ті, які вже були встановлені, тобто скопіювати модель і підібрати колір.

Результат ясний

Як ви можете бачити з цим завданням ми впоралися прекрасно.
Але наскільки краще було б, якби Замовник підійшов до питання оформлення дверей більш прагматично і комплексно і наказав всі двері в одному місці, однієї партії. Це дасть абсолютну єдність дизайну, кольору і матеріалу, з якого виготовляються двері.
Підходити до вибору дверей мудро!
Оберіть швейне™;)

https://youtu.be/VhRz8YGGMj8

Соціальні мережі та месенджерів:

Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Чому краще замовляти двері, ніж купувати в супермаркеті?

Чому краще замовляти двері, ніж купувати в супермаркеті? Може бути, хтось не погодиться зі мною прямо зараз, але давайте обговоримо цю тему.

Ми завжди хочемо йти так, що здається простішим, спочатку непосвяченим. Але будь-який, скільки не існує серйозного випадку вимагає її зрозуміти і, можливо, те, що здавалося простим на перший погляд, згодом не буде.

 

[wpvideo AhH6fCZj]

Це правильний спосіб зробити це з дверима. Я думаю, ви прийшли в супермаркет, і ось вони двері-прийняти його. А Ціна хороша! Але! Виходить, що ціна тільки для полотна! І ви навіть не знаєте, що ви зробили. Що всередині? Яка кришка зроблена? І філе, і скло? Для цього вам все одно доведеться купувати власне обладнання. А той факт, що фітинги потім будуть вирубані на готову, ограновану поверхню і невідомо, наскільки акуратно буде встановлювач і, наприклад, чи буде він шкрепати шпоном при різанні петель? Крім того, ви все одно повинні вирішити питання про доставку і ковзання. Скільки коштує shash на 10-му поверсі?  І це лише мала частина нових нюансів.

Є обрані двері на дисплеї випадку, але не може бути достатньо дверей. Або не колір, який підходить вам під стінами.  Тільки стандартний розмір зборів. І розмір дверних полотен, а також колір вибрати-Мамо тих, хто Mamo, як хотілося сказати один з президентів України. 😉 І головне, що коли ви, нарешті, обчислити, скільки вийшли в кінці з усіма несподіваними платежами, Остаточна Ціна за дверима, більше не здаються настільки привабливими для вас і хто знає, знаючи остаточну суму, ви б прийняти такий крок чи ні?

замовити двері для покупки супермаркету
Поряд з дверима можна замовити дерев'яні сходи. А сходова клітка буде виготовлена з того ж матеріалу, тобто деревина тієї ж породи і того ж кольору, що і дверцята. Це як, «чому краще замовляти двері, ніж купувати супермаркет?»

Це зовсім інша ситуація, коли ви замовляєте двері від нас у дверне™.  По-перше, нікуди-метр прийде до вас з усіма зразками. Після ретельного виміру є договір, в якому зроблені всі деталі замовлення. Ви вибираєте матеріал з дверей, і ви завжди можете бути впевнені, що ми працюємо виключно з масивом натурального дерева цінних, твердих порід. Ви вибираєте колір ваших дверей, і це може бути абсолютно будь-який-1500 варіантів кольорів фарбування каталогу RAL у вашому розпорядженні. Не хочете малювати, будь ласка, тонізуючий ліс з лаком і є також палітра на вибір, є індивідуальний вибір кольору.

Нетрадиційні кольори або розмір? Не проблема! Але це дорожче, чи не так? Nigs! Можна навіть вибрати ступінь матеновість або блиску покриття-40, 60, 80%. При виготовленні саморізів аварії на виробництві, на етапі, коли деталі дверей не збираються, перед фарбуванням. Монтаж коробоки, різання готівки, все це вже зроблено у виробництві. «Дизайнер» приїжджає до замовника. На об'єкті установки потрібно тільки скрутити коробку, вставити в Перу-і вуаля! Касири і Тіри вставляються в пази, без будь-яких цвяхів і двері можуть бути використані. І не несподівані співплатежі, тобто До. контракт оголошується на кінцеву суму та повний комплекс робіт.

Навіть якщо це замовлення, яке включає в себе не тільки двері, але і сходи, і прорізи, і плінтуса і стінові панелі. Дивіться подібний приклад в цьому відео.

замовити двері для покупки супермаркету
Міжкімнатні дерев'яні двері виготовлені з кленового, з прихованими петлями і плінтусом в одному замовленні. Приклад «чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті»

Таким чином, сподіваюся, я зміг переконати вас, що порядок двері в дверне™, ви робите правильний вибір, і це насправді простіше, ніж купувати їх у супермаркеті!

Дверне™-це простіше з нами!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері у нас дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Оформлення кухні цілком з дерева або МДФ

Оформлення кухні цілком з дерева

Оформлення кухні з дереваОформлення кухні цілком з дерева, пропонованих нашою компанією, стане просто знахідкою, для тих, хто розуміє важливість і необхідність екологічно чистих продуктів, продуктів, з якими ви приймаєте в контакт безпосередньо кожен день. Вироби з масиву дерева не зможуть порівнювати з будь-якими іншими замінниками. Наша компанія культивує Сімейні цінності і турботливий ви пропонує тільки найкраще. Кухня, яку ми зробили, стане романтичним і затишним місцем для вас, в якому всі члени сім'ї можуть збиратися за такою ж таблицею.

Не тільки фасади

оформлення кухні з дерева або МДФМи робимо не тільки фасади, але і повністю шафи, виключно з натурального дерева різних порід. Найчастіше це масив дуба або попелу. Працюючи комплексно, від створення проекту до його повного завершення, ми здатні задовольнити найбільш вишукані побажання замовника. Замовивши кухні у нас, ви гарантовано отримаєте саме те, що ви хочете.

Як замовити кухню?

Для того, щоб замовити кухню, просто зателефонуйте по телефону, позначену на сайті і зателефонуйте консультанта або метра, і ми створимо 3D візуалізації вашої кухні прямо перед вашими очима! Ми підберемо і зібрали форму і розмір коробок, відкриваючи фасади і фурнітуру. Також ми можемо запропонувати вам величезний вибір матеріалів, з яких будуть виготовлені фасади і стільниці і тіло. Це можуть бути як різні види ламінованої ДСП, так і фарбованого МДФ або натурального масиву дерева. А також важливе питання вибору матеріалу для стільниці.  Дуже важливо, щоб у нас були значні виробничі ресурси, і тому можна замовити кухонні меблі, розраховані на будь-який бюджет, при цьому завжди отримуючи безкомпромісну якість, гарантовану нашою компанією.

Наш клієнт – найкращий для нас!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Триповерховий будинок в Одесі з дверима з дверної™. Відео блог в процесі установки дверей: радіус, розмахуючи міжкімнатні двері масиву Клен і ясен.

Двері в Одесі відео

Двері ясен і клена. Глянцеві двері і матові. Радіус і звичайні Інтер-кімнати.

Двері в Одесі відео

Двері в Одесі відео
Двері в Одесі відео

У цьому відео я Пройдіться по всіх трьох поверхах цього приватного будинку в Одесі. Спеціально для вас, так що ви можете візуально оцінити нашу роботу, як ми робимо, і встановлюємо двері в Одесі і взагалі на Ууканія ми знімали це відео.

[wpvideo AhH6fCZj autoplay=”true”]

Глянцеві двері

На третьому мансардному поверсі, а також на другому поверсі були встановлені дверцята клена з гладкою глянсовою фарбою. Центральна кімната другого і третього поверхів кругла, і тому двері в кімнати-радіус. Наша компанія має великий досвід у прийнятті радіусу двері з дерева різних порід, таких як ясен дуб або Клен. У своїй роботі ми постійно стикаємося з нестандартними завданнями і не стандартними дверними прорізами. Так на першому поверсі є двері в отвір в три з половиною метри, шириною півтора, і глибиною 540 мм.  Існує також цікавий епізод в цьому відео, в якому можна побачити, як механізм дверноручки Linea Калі працює. Цей епізод буде корисний тим, хто визначить вибір дверних ручок, що також важливо.  У дверях першого поверху знаходиться скляний триплекс-дзеркальний Графіт.  Будівництво будинку, ремонт в ньому, нелегко, особливо коли будинок має три поверхи і плюс цокольний поверх. Ми приносимо та встановлення дверей поетапно протягом шести місяців, як прогрес ремонтних робіт. Нам ще потрібно покласти двері в підвал.  Підпишіться на наш канал YouTube і стежте за оновленнями.

Напишіть в коментарях на яку тему ви хотіли б бачити відео в майбутньому. Ми, безумовно, знімати для вас епізоди, в яких ми детально розповімо про всі етапи виробництва і монтажу дверей.

Замовляйте Домодеревину від дверей до дверей™ або отримайте консультацію по телефону