Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Двері радіусу

Двері міжкімнатні дерев’яні, радіус, гнуте.


Замовити зворотній дзвінок

Унікальна пропозиція-радіус двері!

Не багато хто може запропонувати вам, що дверне дерево пропонує™ двері цього РАДІУСУ, міжкімнатні, дерев’яні, коливальні, ЯВНІ в площині міжкімнатної двері. Різноманіття нестандартних дизайнерських рішень часто обмежується виробниками дверей. Але не в нашому випадку. Тут ви можете замовити для вашого будинку або квартиру двері будь-якої конфігурації, включаючи радіус. У той же час, дизайн і форма коробки, Каса, зовнішній вигляд і модель дверей, будуть ідентичні звичайним орні двері, і весь порядок буде виконаний в тому ж стилі.

Дизайн-як розташовуються двері в дверній деревині?

Переглядаючи фотоальбом радіусу двері, я думаю, ви помітили, що, як і на плоских дверей, і по радіусу, коробка має телескопічний дизайн, (Докладніше про це можна прочитати на сторінці технології нашого сайту і подивитися, як наші двері заглянути всередину, в розріз) творець коробки має округлення, різання коробки здійснюється під 45 градусів, попередньо встановлена смуга, (або інша назва-розширювач вікна) на будь-якій товщині стіни. Так само як і грошові кошти встановлюються в паз, в тому числі і радіус грошових коштів. Вона також має г-подібну форму.

Дерев’яні двері-для своїх клієнтів-тільки найкраще!

Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки найкраще! Тільки найкращий матеріал для виготовлення міжкімнатні двері-масив з листяних порід ясен, дуба і клена. І вибір цього матеріалу дає перевагу не тільки з екологічної і естетичної точки зору, але і натуральне дерево дає необмежені можливості для виготовлення дверей будь-якої конфігурації, в тому числі: радіус дверей, гнуті двері, Розсувні системи, арочні двері, прорізи і міжкімнатні перегородки і т. д.

Радіус замовлення edfroms

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Ми можемо зробити більше!

І ось чіткий приклад вирішення нестандартної ситуації на відео нижче-радіус двері, а також чотири жалюзі! Дивіться, є шпоновані і дерев’яні двері, зроблені нами і порівняти. Все дуже чітко. Тепер ви розумієте, чому ми говоримо-не ходіть до Італії, італійські двері ми зробимо вас тут, в Україні!

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)