Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Як легко встановити міжкімнатні двері на прихованих петлях? Відео.

Як встановити двері на приховані петлі?

Як встановити двері на приховані петлі

Приховані петлі

Як встановити двері на приховані петлі? Відповідь на це питання буде такою-дуже проста! Установка дверей на прихованих петлях нічим не відрізняється від підгонки на звичайних, нерегульованих петлях, таких як «книжка» або «метелик» та інших подібних часто використовуваних петель. Крім того, установка на прихованих фітингів ще простіше, тому що приховані петлі-регульовані. Так що установка нічим не відрізняється практично нічим, але Арматура-істотно!

Чому ж так легко поставити двері на дверне™?

Як встановити двері на приховані петлі, це складне питання насправді, але не в нашому випадку. Вся справа в тому, що наші двері на об'єкті приходять повністю підготовлені до монтажу. А якщо сама установка нічим не відрізняється і навіть простішою, ніж звичайна, то так далеко, як приховані фітинги стурбовані, вона вимагає більш складного обладнання для вставки. Звичайні петлі можна вирізати за допомогою резервного і молотка. І я думаю, що секрет популярності звичайних нерегульованих петель саме в тому, що. :) І для ясності, не будьте занадто ліниві, щоб подивитися відео;)

Приховані петлі вимагають спеціального обладнання.

Глибокі десантні гнізда тріщинуватості під прихованими петлями в дверній тканині та коробці. І немає ніякого способу обійтися без спеціального обладнання. У нашому випадку все зроблено заздалегідь, в умовах магазину, на виробництві. Ми збираємося вирізати меблі для фарби. Якраз перед фарбуванням збирають дверні ящики, а всі інші роботи вже виконані. Фарбуємо всі деталі дверей в розібраному вигляді, кожну деталь окремо. Тому в квартирі, або як в цьому випадку в будинку, Монтажник тільки збирає, як дизайнер на готових дірочок коробки. А потім, поклавши його в отвір, вішає двері на петлях. У цьому випадку, як видно на відео, двері вставляються точно прихованою фурнітурою-магнітним замком і прихованими петлями. І це не тільки добре з естетичної точки зору. Він також дуже практичний, тому що відкриті петлі дуже надійні і мають регулювання.

Як замовити двері з прихованими аксесуарами?

Ви можете піти в магазин дверей і забрати моделі на свій смак. Якщо ви запитали-будь-яка з представлених моделей дверей може бути встановлена на прихованих петлях, то Відповідь проста-приховані петлі і магнітний замок може бути встановлений на абсолютно будь-яку модель ви виберете! Перевірте з менеджерами в чаті набір і Кінцева вартість. Нижче наведені посилання на соціальні мережі та месенджерах. Це відео, як і міць інших, можна спостерігати на нашому каналі YouToube. Зв'яжіться з нами через той, який ви любите більше;) Або просто залиште заявку на сайті і ми вам передзвоніть!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері від нас дуже просто:

  • Магазин дверей Facebook: www.facebook.com/pg/doorwood/shop
  • Соціальні мережі та месенджерів:
  • http://m.me/doorwood
  • https://wa.me/380631000170
  • https://t.me/doorwoodua
  • https://www.instagram.com/doorwoodua/
  • https://www.facebook.com/doorwood/
  • https://www.youtube.com/channel/UC-7b0gPVcLN_DR2bNJRpuBg

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)