ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Шукати у блозі

Коли варто замовляти двері?

замовити двері

Як і коли слід замовляти двері?

Давайте почнемо все заново і розберемося в порядку, якщо вам потрібно замовити двері, в який момент краще це зробити. Адже двері не дешеві, особливо, якщо це дерев'яні двері. Тому важливо розібратися в цьому процесі, як все буде відбуватися від початку і до кінця.

Ремонт є процесом

Ремонт не процес, а стан душі. Ось що було жартував Юванецький. Але це той процес, який зараз важливий для нас. І особливо той факт, що це стосується дверей в цьому процесі. Двері потрібно оголошення. І це перша. А по-друге, двері повинні встановлюватися на певній поверхні, тобто на підлозі. Так що ми в кінцевому підсумку з двома речами-підлога і стіни. На час установки дверей, вони повинні бути готові. Стіни повинні бути плоскими і в схил, а на підлозі повинна бути стяжка. І цей момент слід назвати лічильником або виміряти саму діафрагму.

Замовити двері

замовити двері

Ідеальне відкриття під дверима.

Ось де настає момент, коли ви повинні виміряти діафрагму. Тобто, на етапі ремонту, коли Брудна робота все ще зроблена. Але в той же час ми можемо бути впевнені, що стоїчного стіни не зміниться, а висота поверху також ясно для нас. Наприклад, ми точно знаємо товщину плитки. І тут я зроблю ще одну маленьку бронь. Всі ці рекомендації доречні тільки в тому разі, якщо розмір перуандум не встановлений проектним проектом спочатку. Як насправді зробити найбільш правильно. Хоча в житті це не завжди точно так, як будуть малювати дизайнери.

Процес вимірювання перуенді

Так скажімо, наші будівельники зробили добре, і все зробили правильно. Ви взяли рулетку і виміряв трепет по висоті. Потім виміряли ширину і глибину перуона, тобто товщина стіни.

замовити двері

Висота, ширина і глибина отвору.

І виявилося, що стіни знаходяться в схил. Що вони гладкі, а товщина стіни і вгорі, і знизу те ж саме. Це означає, що це нормально. Потім від вимірюваної висоти будемо віднімати 20мм і від ширини 40 мм. Це відступ до розриву для монтажної піни. З кожного боку від півтора до двох см. І ось як ми отримуємо розмір дверного блоку. Скажімо, ширина «капеландум» — 900 мм. Так ширина дверного блоку буде 860mm. А висота відкритого-2060mm відповідає дверному блоку 2060mm. Отримуємо Дверний блок з коробокою-2040x860x100 (товщина стінки) міліметрів. Це найбільш поширені розміри дверного блока під стандартний полотно з дверними 2000x800.

Замовити двері в дверній деревині

Для того, щоб замовити двері у нас, досить знати приблизний розмір. Потім ви спілкуєтеся за допомогою телефонів, месенджерів або пошти з менеджером. І він з радістю допоможе вам, порадить в тонкощах, допоможе підібрати модель дверей в цінній категорії, придатній для вашого бюджету. Все інше питання техніки, як вони говорять. Адже всі ми беремо на себе неприємності проведення замовлення з самого початку-вимірювань, а до «кінця перемоги» установки під ключ.

З нами легко!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram