fbpx

Комплексний порядок-дверний арочний вікно міжкімнатної перегородки

Комплексний порядок двері арочні вікна міжкімнатної перегородки

Ось фотозвіт про складний порядок, що складається з таких елементів: двері, арки, вікна, міжкімнатні перегородки і Плінтуси. Це все для того, щоб повідомити про виконану роботу і розповісти більше про переваги, які клієнт отримує замовлення нашої продукції. Однією з важливих переваг є вміння комплексно виготовляти не тільки двері, але і багато супутніх і дуже важливих елементів інтер'єру. А це і Міжкімнатний перегородки, і фальшиві ящики. Арки і Плінтуси в кольорі і за його межами. Далі на прикладах, запропонованих на фото нижче в описі деталі.

Арочний пера, дерев'яна арка, ясен дерев'яний, дверне дерево Харків
Арка обрамляє вхід на кухню. Арочні частини з Фальш пальто виглядає він зігнутий. Закруглений кінець вікна, додатково надає всю естетику конструкції. Загалом, це дорого дивитися! 😉
Двері ясена, міжкімнатні двері, прорізи, арочні отвори, дерев'яна арка, Ясенна арка, арочні вікна, Харків, дверне дерево
Загальний вигляд з боку коридору. Тут можна чітко побачити всі elemens і двері, і плінтуса, і отвори, і арки в нішах.
Дверний арочний вікна міжкімнатної перегородки
Міжкімнатні двері і арки в нішах в стіні. Зверніть увагу на далекі двері. Це в глибокому перуі. Стіна становить 450 мм завтовшки. Але для нас це не проблема. Ми можемо зробити тілs стіни. Навіть якщо це стіна, яка товста, набагато більше, ніж півметра. Крім того, вона також виглядає ефектніше. Коробка дверей, разом з Кооператив і касир, збирає в якості дизайнера-в канавках. «Комплексне замовлення-дверний арочний віконний Міжкімнатний перегородка».
Дверний арочний вікна міжкімнатної перегородки
Арочний перудуже і вікна-прекрасний Міжкімнатний розділ. Вся ця конструкція була зроблена ідеєю дизайнера, і майстерно виконана нами. Зверніть увагу на фото-дерев'яний з порога попелу, що окреслюючи приміщення, візуально зонування простору. Плінтус по всій квартирі виконаний за кольором з дверима. "Комплексне замовлення-двері з арочних вікон міжкімнатної перегородки."
вікна дверні арочні перегородки
Міжкімнатної двері. З попелу. Дверне полотно з припливом. Петлі італійські, регульовані ОТЛАВ. У піднебінних телескопічних, має "G"-образна форма і вставляється в паз на коробці. І слід зазначити, як ви можете бачити, плінтус, він також виготовлений з попелу і пофарбовані в колір з дверима. Кріплення плінтуса: він кріпиться за допомогою самофрезів в стіну, в паз на плінтусі. Паз закривається за допомогою slat, тому у нас є прихована застібка на плінтус. Переваги комплексного замовлення-дверні арочні вікна міжкімнатної перегородки-все це від одного постачальника.
Дверний арочний вікна міжкімнатної перегородки
Плінтус являє собою дерев'яне ясенне дерево з граблями в паз, який закриває застібки. Я приєдную фотографію з іншого замовлення. На цій фотографії це Плінтуси сфотографували в цілому. «Комплексне замовлення-дверний арочний віконний Міжкімнатний перегородка».

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері у нас дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Просто добавьте комментарий или спросите о чем нибудь.