Итальянская дверная ручка

DND Martinelli

Классическая дверная ручка в цвете

"античная отделка"

Міжкімнатні двері від попелу до будинку в Одесі

Ми зробили, доставлялися і встановили міжкімнатні двері з попелу в будинок в Одесі. Незважаючи на те, що наше виробництво знаходиться в Харкові, ми успішно і постійно виробляємо і встановлюємо двері в Одесу. Обсяг виявився досить значним. В цілому необхідно було зробити 14 дверей, одним з яких є двостулкові. Крім того, в цьому будинку були невеликі сходи. Це було в одній з кімнат, яка була різницею рівні.

Інші особливості замовлення

З інших особливостей цього порядку було те, що в одному з кімнат колір дверей і плінтус повинен був відрізнятися від всіх інших, тому, як ви можете бачити на фотографіях нижче, одна з дверей забарвлений в різних кольорах з різних боків. З боку коридору двері, а також всі інші в цьому коридорі пофарбовані в колір венге. А ось збоку від кімнати, ті ж двері, білі з патиною. Загалом, весь обсяг-14 дверей, сходова клітка на 5 сходинок і плінтус-16 метрів.

[wpvideo VplSFPl1 w=”300″ hd=”true” autoplay=”true”]

Наші переваги.

Ви можете побачити переваги комплексного та індивідуального підходу до кожного замовлення. Це і є перевага роботи нашої компанії. Адже для нас не страшні будь-які нестандартні, які можуть зустрічатися на шляху і перегородки-виробники стандартизованих продуктів.

Перший поверх будинку.

На цьому об'єкті на першому поверсі, рівень підлоги в передпокої був однаковим, а рівень підлоги в кожній з кімнат був різним. Кожен з дверних прорізів був перевірений індивідуально. Висота дверей, поріг і подовжувачі-необхідна ширина. Вони були зроблені в магазині, індивідуально під кожною дверима. І коли двері приїхали в Одесу, ніхто не хвилювався, що все буде правильним.

Як замовити або купити двері у нас?

Ми рекомендуємо для вас це міжкімнатні двері від попелу до вашого будинку! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Вся наша продукція має якісну гарантію і в разі корупції, вона повинна бути замінена протягом 18 місяців з дати встановлення. Замовляйте або купуйте міжкімнатні двері з попелу до будинку. Або сходи і плінтуси, або все це дуже просто разом. Напишіть нам і намітити завдання простими словами, і ми сформуємо проект і розраховуємо замовлення.

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)