Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Двері міжкімнатні дверні в Києві

Двері міжкімнатні дверні в Києві

Ця посада, як дверне Двері міжкімнатні були встановлені в Києві. Вірніше, не в самому Києві, але в Ірпені, маленькому і дуже затишному містечку під Києвом, де часто поселяється кияни, віддаючи перевагу тиші і запаху малого лісу, можу і шум мегаполіса і будувати там невеликі, великі і дуже великі будиночки і котеджі. І тому ми отримали замовлення на виготовлення та установку міжкімнатні двері в одному з цих будинків. Були розіграні ескізи, затверджено модель, колір і терміни виконання замовлення. Я радий сказати, що наш клієнт, його підрядник був задоволений, і результат був цілком відповідно до його ідей і очікувань. Так що я пост фотографію дверей, (далі побили фразу:)) Краще один раз побачити….

Фото дверей

На жаль, були сфотографовані тільки двері, встановлені на другому поверсі, тому що перша робота ще не закінчена. І це було дуже дратує, тому що на першому поверсі було більше показано творчий дизайн думок замовника. З точки зору інтер'єрної фотографії, перший поверх був Найцікавішим. Але багатшими і щасливими, як то кажуть (ще одна побита фраза:)), тим не менш, двері «дивляться». І це, незважаючи на більш простий інтер'єр другого поверху.

Якщо ви читаєте цю посаду і хочете, щоб двері в кімнату Домодрова себе в Києві, то раді повідомити, що ми працюємо по всій Уукля. І незважаючи на те, що продукція знаходиться в Харкові, Доставка і установка не складна.

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)