ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Шукати у блозі

Міжкімнатні двері з прихованими петлями

doorwood

 YouTube DoorWooD  
👉 YouTube

Міжкімнатні двері з прихованими петлями

 Наш вайбер 
👉 Viber

Міжкімнатні Двері з прихованими петлями - переваги.

Все більше і більше вступають у використання міжкімнатні двері з прихованими петлями. Це незважаючи на те, що самі петлі коштують дорожче, ніж звичайні петлі. Переваги прихованих петель настільки вагомі, що переважує розчарування покупця від більш високої ціни. Витрати петельок чітко продиктовані складністю конструкції петлі. Але складність дизайну також дає переваги, про які ми говоримо. І це в першу чергу-що вони приховані! Так, Кап;) Приховані петлі прихованих;) Коли двері закриваються, петлі зовсім не видно. Не в спину, а не спереду. І ці петлі регулюються. І це теж дуже важливо.

Переваги нашої компанії - технологічні дерев'яні двері з масиву

міжкімнатні двері з прихованими петлями

міжкімнатні двері з прихованими петлями

Двері міжкімнатні з прихованими петлями

міжкімнатні двері з прихованими петлями

Перевагою нашої компанії є те, що ви можете замовити у нас двері саме так, як ви хочете. І якщо ви хочете, міжкімнатні двері з прихованими петлями, ви повинні отримати їх. Адже ваші двері повинні виглядати саме так, як ви собі уявляли, навіть якщо це двері з казки, або божевільна ідея дизайнера.

Ми раді запропонувати вам цей варіант - міжкімнатні двері з прихованими петлями, але ... Приховані петлі? Що це таке, запитаєте ви. Отже, все в порядку.

Двері міжкімнатні з прихованими петлями

Міжкімнатні двері з прихованими петлями

Кожен звик до того, що на дверях немає петель, і всі ми бачимо їх, і не всі думають, що це може бути як щось інше. А що робити, якщо двері вашої мрії виглядають по-різному і петлі на них не «стирнути»? Є вихід! Це установка сучасних прихованих петель.

Двері міжкімнатні з прихованими петлями Двері міжкімнатні, двері з ясеня і дуба, двері з прихованими петлями, білі двері, дверне дерево.

Естетична перевага прихованих петель очевидна, адже в закритому положенні двері ми просто їх не бачимо.

Крім того, приховані петлі мають ще одну незаперечну перевагу-це можливість регулювання.

Двері міжкімнатної з прихованими петлями ясен і дуба

Пропонуючи своїм клієнтам, звичайно, тільки найкраще, ми рекомендуємо тільки петлі з регулюванням.

Не тільки тому, що вони дозволяють ідеально викрити

Двері міжкімнатні з прихованими петлями Двері міжкімнатні, двері з ясеня і дуба, двері з прихованими петлями, двері з масиву, дверне дерево... Тм

міжкімнатні двері з прихованими петлями

тріщини двері в коробці і досягти щільно прилягання до печатки.

Двері міжкімнатні з прихованими петлями Двері міжкімнатні, двері з ясеня і дуба, двері з прихованими дверними петлями. Тм

міжкімнатні двері з прихованими петлями

Але і тому, що в подальшому використанні, в будь-який час, двері не будуть важко регулювати, в тому випадку, якщо вона трохи неврівноваженому.

На так званих карних петлях, які не мають перебудови, це неможливо зробити. Найменші провисання дверей можуть мати серйозні наслідки.

Уявіть собі, якщо ви купили досить дорогі двері. Ми не шкодували грошей для виготовлення дверей з масиву ясеня, або дуба. І вони просто банально потерлися об коробку і тепер зіпсувані і потребують реставрації.

Отже, дорогі друзі, встановлюйте собі тільки двері, з регульованим петельками. Це не тільки красиво, але і практично.

  Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити міжкімнатні двері з прихованими петлями у нас дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram