Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Шукати у блозі

Досвід нашого клієнта в салоні дверей і чому він повернувся на замовлення дверці дверей™.

doorwood

Проблеми з дверним салоном?
Може бути, краще замовити дверне двері?

Досвід нашого клієнта в салоні дверей і чому він повернувся до нас, щоб замовити наші двері. Вибір дверних ручок-МВМ, АГБ, дверне кріплення

Замовити дверне дерево

Чому клієнт повернувся, щоб замовити дверці дверей?

Тут ми йдемо знову! Але ми сказали, що ми попереджали! що найкраще замовляти дверне двері;) В кінці дня, є корисний досвід.... а результат-ще він повернувся до нас, щоб замовити дверці дверей! )))

Вся історія в порядку

Таким чином, історія одного клієнта, який звернувся до нас з питанням, скільки це буде коштувати, щоб зробити такі двері, як він бачив в одному салоні дверей. Двері хороші з масиву ясен, з Патиновані фарбою, кучеряве готівки і карниза. Ціна магазину вказується 18000 гривні, з чимось. Замовник прийшов до нас у виробництво всі дивилися, щоб дізнатись нашу вартість, що це тисяча гривень. менш, добре, я вирішив замовити те, що ви бачили, тому що мені це сподобалося. Але не так виявилося простим і ціна 18 000 була далека від фіналу. Поступово, не ясно, де нові і нові несподівані позначки для несподіваних витрат прийшли. Виявилося, що 18 000 без патини без карниза. І те, що написано у випадку з реальністю, не має нічого спільного з ним. А тепер увага, Остаточна Ціна на замовника-24 000!!! #Дверь #ясеня за стандартними розмірами!!!

Маркетинговий хід

Але саме неприємна справа для клієнта полягала в тому, що він зіткнувся з таким ставленням, яке він схильний сприймати як недобросовісні, або навіть обман, який за допомогою маркетингового переїзду, не можна назвати.
Коротше кажучи, клієнт повернувся до нас. І тепер ми збираємося зробити це саме двері. І ви не забудете і підписатися на наші соціальні мережі, скоро ми будемо розміщувати фотографії, ось ця двері в нашій продуктивності.

Ps.

І Ось продовження посту і продовження історії. З замовником в процесі виготовлення дверей зустрічалася, заявлені зразки декоративних елементів-це основний "підкладка", погоджений на інтенсивність застосування патини, форму касира і в результаті-точна відповідність копії оригіналу і "навіть трохи краще"! Замовник залишився задоволений Надзвичайним, а після того, як двері хотіли замовити у нас і драбині.

МВМ, АГВ і ДЖЕКОМ дверна фурнітура

дверна фурнітура mvm

дверна фурнітура mvm

Ми домовилися з замовником і прислухаючись до наших порад, він вибрав гарне апаратне забезпечення якості для своїх дверей. Зокрема, це була дверна Арматура MVM-дверні ручки, якісний італійський безшумний замок з пластиком AGB і прихованими петлями. Радимо встановити такі Фітинги для наших клієнтів. Крім того, ви можете, звичайно, просто купити собі таке обладнання в нашому інтернет-магазині.

Як замовити двері з дверним деревом?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! І замовити дверне дерево нескладно. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram