fbpx

Двері з ясена в будинок в Одесі. Двоповерховий будинок, 14 міжкімнатних дверей, сходи і плінтус. Відео.

Двері з ясена в будинок в Одесі


Дивитись на YouTube

Міжкімнатні двері, дерев’яні сходи і Плінтуси.


Дізнатися вартість дверей

Міжкімнатні двері з ясена в будинок в Одесі-14 штук.  дверей і сходів.

Ми раді представити вам наш наступний об’єкт – двері з ясена в будинок в Одесі. Обсяг замовлення виявився досить значним. В цілому необхідно було зробити 14 дверей, одна з яких є двостулкові. Крім того, в цьому будинку були невеликі сходи. А в одному з кімнат, в яких спостерігається велика різниця на рівні. З інших особливостей цього порядку було те, що в одному з кімнат колір дверей і плінтус повинен був відрізнятися від усіх інших. Отже, як ви можете бачити на фотографіях нижче, одна з дверей забарвлений в різні кольори з різних кутів. З боку коридору двері, як і всі інші в цьому коридорі пофарбовані в колір венге. Але з боку кімнати, тієї ж двері, пофарбованого білою патиною.

Трохи про наші переваги

І в цьому ви зможете побачити переваги роботи нашої компанії, а саме комплексний і індивідуальний підхід до кожного замовлення. Адже для нас не бояться ніяких нестандартних, які можуть Дефлектор виробників стандартизованих продуктів. Зокрема, при цьому об’єкті на першому поверсі, рівень підлоги в передпокої був однаковим, а рівень підлоги в кожній з кімнат був різним. Кожен з дверних прорізів був перевірений індивідуально. Висота дверей, поріг і розширювачі необхідної ширини, виготовлялися в магазині індивідуально під кожною дверима. І так, коли двері приїхали в Одесу, ніхто не хвилювався, що все буде правильним.

Наші гарантії

Отже, це одна з ключових переваг нашої компанії, яка замовляє міжкімнатні двері з попелу в будинок в Одесі, або в квартиру в Києві, або в будь-якій точці України, ви гарантовано отримаєте якісний продукт і в той же час з набором послуг і гарантію на Продукти.

Якщо ви хочете замовити Міжкімнатний двері з ясена в свій будинок – звертайтеся. Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Додати коментар