ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Шукати у блозі

Радіусні деревʼяні Міжкімнатні Двері Дніпро. Відгук замовника.

doorwood

Радіусні міжкімнатні Двері Дніпро. Дерев'яні двері.

Як відомо фабрика дверей DoorWooD знаходиться в Харкові. Ви, напевно, скажете, до чого ж тут Деревʼяні двері Дніпро? Як ви так там опинилися? Невже у Дніпрі ніхто не вміє робити дерев'яні двері? Можливо, і вміють, ми ринок дерев'яних дверей у Дніпрі не вивчали. Але до нас надійшло замовлення і ми його успішно виконали. А все тому, що є деякі речі, які ми можемо робити, а крім нас їх робити може мало хто. І це не лише дерев'яні двері. Хоча їх ми робимо зі своїми унікальними фішечками. Технологічні дерев'яні двері, навіть з телескопічною коробкою, як ми вважаємо повинен вміти робити будь-який виробник, що поважає себе. Але, крім звичайних дверей, ми ще можемо робити радіусні.

Радіусні двері.

Ми вміємо робити радіусні міжкімнатні деревʼяні двері та успішно встановлюємо їх по всій Україні. Так було й із цим замовленням. Замовник у Дніпрі не знайшов хто б йому зробив радіусні двері та поліз шукати в інтернеті, хто б йому міг виготовити саме такі дерев'яні двері Дніпро і при тому за осудні гроші. Оскільки наш сайт досить непогано гуглиться в інтернеті, то замовник знайшов нас досить легко.

Приховані петлі чи штирьові?

В даному випадку, як ви бачите на фото, були використані штирьові петлі, які ми сміливо можемо рекомендувати нашим замовникам. У них є маса переваг такі як простота надійність, регульованість у всіх трьох площинах, і саме тому вони називаються в народі 3D, але при цьому є певний нюанс. Цей нюанс суто візуальний. Штирьові петлі вимагають щоб у дверного полотна була чверть, а так як чверть налягає на дверну коробку, це відповідно виглядає трішечки по-іншому, на відміну від того як виглядають двері встановлені на приховані петлі. І той і інший варіант нічим не гірший від одного, але замовнику потрібно визначитися, який з цих двох варіантів йому більше до смаку доводиться. То як виглядають радіусні двері на прихованих петлях можна подивитися на цьому відео, яке було знято на іншому нашому замовленні в Києві.

Як відбувається процес замовлення дверей?

Після того, як замовник зв'язався зі мною по телефону, далі все пішло за стандартною роками відпрацьованою схемою. Дізнавшись у замовника приблизні розміри отворів, я швидко прорахував орієнтовну вартість. Порядок ціни дверей замовника влаштовував, а отже, я спокійно міг виїжджати на виміри. Радіусні двері вимагають дещо ретельнішого підходу до виміру отвору, щоб потім, коли двері будуть готові, установник зміг встановити їх без проблем.

Відгук замовника

Із завданням ми впоралися на відмінно, двері виготовлені і встановлені і всі задоволені. Ми – добре виконаною роботою, а замовник – не просто вирішив проблему маленького круглого простору, не просто знайшов хтось зможе йому зробити такі двері, хоч уже й почав у пошуках втрачати надію. Але навіть більше того, радий і задоволений тим, які хороші дерев'яні двері в нього тепер є і вже не перший рік тішать його красою і надійністю! І як, приємно, що замовник не просто сказав спасибі, але ще й утруднився нафотографувати телефоном фоточок і надіслати нам на вайбер!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram