fbpx

Радіус між дверима

Цей пост, це коротка доповідь про те, як ми зробили і встановили радіус міжкімнатні двері в будинку в Одесі. І я не збираюся писати і писати багато книжок протягом тривалого часу. Адже це набагато простіше і зрозуміліше, щоб подивитися відео і, звичайно ж, фотографії. Так що все це буде нижче, а в текстовому вигляді тільки коротко окреслюють основні риси цього порядку. І, зокрема, більшість з них були білими дверима. На другому і третьому це глянцеві двері з кленового. Перший поверх, двері з двома третіми руками фарбою і зола.

Все, що ми робимо, незвичайне.

Власне, не всі двері в цьому порядку були радіужиті. Існували також звичайні, розмахуючи, тобто плоскі двері. Хоча, звичайно, вони не звичайні, а також все, що ми робимо. Але все ж радіус дверей замовляється не так часто і тому в цих постах вони особлива увага!;)   Отже, Зосередьтеся на екрані! Ви можете побачити набагато більше, ніж ви можете описати слова друкованого тексту!

радіус між дверима
Радіус міжкімнатної двері ідеально вписуються в інтер'єр.

Біг Хаус в Одесі

Цей будинок має тільки три поверхи і четвертий підвал. Верх-горище. А Центральна частина будинку виконана у вигляді колодязя.радіус між дверима Це добре пронизує всі три поверхи, включаючи Мансардний поверх, який ви бачите на фото вище. Також можна побачити круглу стіну. І навколо цього колодязя і були радіус дверей. радіус між дверимаІ до речі, і огорожа цього колодязя, а на другому і на високих поверхах ми теж робили. радіус між дверимаВиготовляються з кленового, білого глянсового живопису, а також дверей другого і третього поверхів.

Білі двері, глянцеві, радіус!

Ну дуже незвичайні двері! Не тільки радіус міжкімнатної двері, але і в білому глянцевому малюнку. І я вам скажу, це виглядає дуже здороврадіус між дверимао! Глянцеві шиммери, п'єси. Загалом, це виглядає як дороге фарбування автомобіля. Так! Міжкімнатні двері, і дивитися, як автомобіль!

Двері з каркасом, півтора, з попелу.

Але перший поверх відрізнявся від другого і третього поверхів. Тут двері були з попелу, а не Клен, як на другому і третьому поверхах. І картина була різною в кожній кімнаті зсередини. А бічні частини дверей, що стоять перед коридорі, були пофарбовані в колір венге. радіус між дверимаЦе дуже схоже на венге, але насправді, ми були вибір кольору і пофарбовані двері в каталозі RAL. До речі, це дуже зручно і можна домогтися бажаного кольору з досконалою точністю. Загартоване скло-дзеркало "Графіт".

Двосторонній розпис дверей

Ось як виглядають ці ж двері зсередини, а зсередрадіус між дверимаини вони знаходяться в кольорі сірого металік. Ашах! Знову деякі автомобільні Асоціації;) Ось щерадіус між дверима одна фотографія-сині двері. І останнє фото цієї серії-двері до ванної. Ось він білий, але радіус між дверимане глянцевий, немов дверцята клена на верхніх поверхах, і матовий. Це, щоб зробити текстуру попелу під фарбою видно. Подібно до дверей підвалу.Радіус міжкімнатної двері. Білі глянцеві двері з кленового відео 1 Там ми вибрали більш пррадіус між дверимаостий стиль двері.

Як замовити радіус єдиної двері?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити будь-який і в тому числі радіус між дверима від нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів: