Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Столярні вироби на замовлення.

Користувальницькі столярні вироби

Дерев'яні полиці і ліжко Ясенів-разом з дверима!

Столярні вироби на замовлення.

Ця посада про ті продукти, які вимагають особливого, індивідуального підходу. Ми працюємо з натуральним деревом різних порід, в основному це важко, листяні дерева ясен і дуб і Клен. Великою перевагою нашої компанії є можливість купувати разом з дверима і столярним на замовлення.

зола масив, Дошка підлоги, столярні вироби з масиву, двері ясен. дверне деревоЯк і коли встановити права міжкімнатні двері

Деревина є кращим матеріалом!

Прекрасні якості деревини ніколи не втратять своєї актуальності, адже ніщо не може замінити живе дерево. І ми можемо зробити різні продукти з дерева, у тому числі ліжечка представлені на цій посаді. Дуже цікава дизайнерської ідеєю, була реалізована нами. Масивні філе, стовпи, фрезерні, комфортні коробки, все це було створено не тільки для легкого використання, але і підкреслити загальний естетичний вигляд. Адже кожен елемент інтер'єру розрахований на виконання власного семантичного і естетичного навантаження.

Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті? 

Столярні вироби, дерев'яні меблі, ліжечко з дерева. дверне дерево

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)