ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Технології

Технологія виготовлення міжкімнатної дверки з масиву

Телескопічна конструкція дверної коробки. Регульовані готівкові гроші і Кооператив.


Замовити зворотній дзвінок

Технологія виготовлення міжкімнатної дверки.

ТехнологіїПри виготовленні дверей міжкімнатні, ми використовуємо сучасні технології і маємо деякі «відблиски»-специфічні риси, які відрізняють наші двері від загальної маси виробників.

Дизайн дверей міжкімнатні

Технології

Технологія будівництв
а дверної деревини міжкімнатні двері

А саме, це дизайн дверної коробки і полотна. Коробка має закруглення кінця-для краси, паз для вставки печатки-для м'якого і безшумної закриття дверей. При необхідності, в коробці проводиться розширювач, інакше обробка виконана на будь-якій товщині стіни. Регульований Шифер вставляється в паз на ящик-дозволяє компенсувати нерівності стін, абсолютно виключає тріщини на стороні коробки і забезпечує ідеальне прилягання до шпалер. Верхня частина дверей не прямокутна, як звичайно, але з припливом-вона закриває зазор між коробкою і полотном дверей, дозволяє встановлювати регульовані петлі ОТЛАВ, які регулюються в трьох площинах. Далі Звертаємо вашу увагу на кілька фотографій, які ілюструють, як наші двері розташовуються всередині, так би мовити двері в зрізі.

Як замовити двері в дверне дерево?

ТехнологіїНаш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram