fbpx

Виготовлення вікон з дерева-актуальні?

Ми робимо вікна з високоякісної, екологічно чистої деревини (eurobrus). У свій час в будівництві були оголошені дерев'яні рами «минулого століття». Основні претензії: вони не довговічні (в порівнянні з новими матеріалами), пального, схильні до набряклості, розтріскування, гниття і ураження грибковими мікроорганізмами. Дверне дверне підприємство міжкімнатні двері Київ-про нас

Мода назад

відкрите вікно для створення вікон
Eurobrus-профіль дерев'яного вікна

Тепер-мода на все натуральне. Ми згадали, що дерев'яні вікна унікальні по-своєму. Що вони «дихають» завдяки природним poons і не бояться низьких температур. А з високою якістю роботи виглядають не менш естетично пластика і алюміній. Сучасні методи обробки деревини, Склопакети, герметизуючі контури і якісні металеві фітинги повністю обпрослідні дерев'яними профілями. Склеєні конструкції є екологічно чисті, довговічні, мають низьку звукостійкість і теплопровідність. А це означає, що вони, безумовно, не повинні бути утеплені на зиму. Крім того, ми відзначаємо, що вони є перепаірабл.

Переваги дерев'яних конструкцій

Будь-яке вікно в першу чергу є рамкою. Каркас, виконаний з натурального дерева, додає будинку неповторний шарм. Він здатний витримувати постійні, важкі навантаження протягом багатьох років, і має низьку теплопровідність. На ньому, на відміну від пластикових вікон, немає статичної електрики і не вирішують алергени. Це особливо актуально для сучасних приміщень, особливо якщо врахувати, скільки синтетики вони мають. Деревина є унікальним природним анізотропних матеріалів. Її властивості міцності залежать від напрямку застосування зовнішніх сил по відношенню до напрямку деревних волокон. Відповідно ми використовуємо ламіновану технологію клеєного бруса. Це дозволяє з урахуванням наявності і величини їх власних внутрішніх напружень в кожній з рейок, для формування міцності якостей кадру в кращому випадку.

Якість деревини

виготовлення дерев'яних вікон
Віконне виробництво

Якість всіх матеріалів має важливе значення для виготовлення вікон. Зокрема, якість деревини нашого бруса відповідає вимогам за стандартами DIN6836. Основним показником якості деревини є вологість ламелей, що не перевищує 8-12%. У результаті, вигини і тріщини в кадрі виключаються.

Eurobrus для Windows
Eurobrus дерев'яний

При склеюванні ламелей ми використовуємо водостійкий клей KLEIBERIT-304,1 (Німеччина), який з одного боку відповідає всім санітарним вимогам для житлових і виробничих приміщень, а з іншого боку зстоїть багато годин інспекції на якість адгезивних з'єднань. Краща якість пучка досягається, коли річні каблучки мають нахил 60 градусів-90 градусів. Тому для виготовлення віконної панелі проводиться спеціальна розпилювання деревини за схемою. Щоб звільнити від залишкових внутрішніх напружень Після висихання, а також усунути дефекти деревини в рейки, обов'язково нанесіть ссилку на міні-судно.

Brus-тришарова клеєна Eurobrus

Склеєні тришарові eurobrus для Euro-Con виготовлені з соснових пиломатеріалів, які відповідають наступним вимогам:

 • В Пилки використовується тільки «перший зріз»
 • Розпилювання радіальним або близьким до нього
 • Ядро виключено
 • Вологість 8-12%
 • Залишкове напруга Після висихання не більше 2%
 • Синій не допускається

 

Перевага дерев'яних склеєного виробу полягає в тому, що вони дають можливість створювати конструкції практично будь-якого розміру і форми. Ця можливість використовується при виготовленні оригінальних конструкцій для індивідуальних будівель і споруд, в тому числі за розмірами і технічним рішенням.

СклопакетТеплопровідність скляних вікон

Затишок в кімнаті в першу чергу створюється світлом і теплом. Кадри засклені подвійними заскленими вікнами, які відповідають ГОСТ 2466-89. Це забезпечує максимальний варіант економії тепла для нашого клімату. Навіть при температурі-20 градусів с, склопакети залишаться прозорими і будуть зберігати тепло і затишок у вашому домі. Замість звичайного скла встановлюється скло. Це складна споруда з двох-трьох шарів полірованого скла, яке практично не осідає пил. В результаті скло завжди залишається чистим і невибагливим у догляді. Скло з'єднується один з одним за допомогою віддаленого кадру заповнені selikagel, який є зернистою грубої речовини, яка поглинає вологу. Абсолютно сухий повітря між келихами запобігає їх потовиділення і заморожування.

Герметичність

Скло абсолютно герметичною. Це досягається за рахунок подвійного ущільнення. Для первинної ущільнювальної панелі скло притискається до шнура у пляшках. Butil з'єднує скло з віддаленим кадром з одного боку. А з іншого боку, це перешкода для водяної пари. Як вторинний ущільнювальних шар, використовується на поліуретановій основі. Він має високе зчеплення і високу еластичність і одночасно має високу продуктивність в механічну міцність в широкому діапазоні температур від-60 градусів Цельсія до 100 градусів Цельсія. Це означає, що водяна пара буде проникати в склянку через 60 років. Цей дизайн склоскла є традиційним для європейських країн. Однак, завдяки розвитку сучасних технологій, можна було розширити і доповнити функції скляних вікон.

Теплоізоляцією

Наприклад, для поліпшення ізоляції, міжскляний простір може бути заповнений газом з дуже низькою теплопровідністю. Ми використовуємо один з благородних газів-аргоном. Термовідбивна покриття може застосовуватися до внутрішнього скла. Це значно підвищує коефіцієнт термостійкості, а тому значно поліпшує ізоляцію будівлі і зменшує витрати на опалення на 20-30%. Крім того, спеціальна броньована плівка буде так зміцнити огородження властивості вашого вікна, що не тільки футбол, але навіть злодії, розбиваючи скло, не зможуть потрапити всередину кімнати (перевірено на практиці).

Ущільнення

виготовлення віконних і скляних віконВікна найбільш чутливі будівельні частини в будівлі. З одного боку, вони повинні "ізолювати" щільно, з іншого боку, вони знаходяться в постійному дії. Що стосується вимоги до печатки, тут є захист від впливу вітру, дощу і тепловтрат. Дорогоцінні запаси тепла даремно. Навколишнє середовище знаходиться під важким тиском. Ось чому важливо зробити Windows ефективним і довговічним ущільнювальним матеріалом. Особливо для нашого регіону, де дуже низькі температури повітря іноді переважають.

ДЕВ'Є ущільнення

Печатки компанії "DEVENTER", що використовуються нами у виробництві євро-Конко, відповідають їх формі та їхньому матеріалу цим вимогам. і в надзвичайно несприятливих умовах. Ультрафіолетове випромінювання, тепло і холод, інтенсивне функціонування вікон і дверей не зменшують ефективність ущільнювальних елементів цих фірм. Наступні основні якості Розкажіть нам, чому ми вибрали ці ущільнення:

 • Складне поєднання матеріалів
 • Гарантує довголіття
 • Забезпечує надійну роботу при дуже низьких температурах
 • Ідеальне повернення до початкової позиції
 • Гладка поверхня
 • Відлякує бруд
 • Піддаються кольору
 • Стійкість до старіння та ультрафіолетових променів
 • Суцільний профіль назад
 • Безшовна установка в шпоні паз
 • Відмінна фіксація в канавці
 • Точна Вирубка профілю на кутах
 • Різні кольори

Дві контури ущільнення

Євровікно в розрізі
Вікно в зрізі

Перепади температур призводять до різких коливань вологості. А це призводить до частого конденсації вологи в обмеженому просторі. Прикладом такого простору є всередині вікна порожнини. Саме тому виготовлення рамок використовують двоконтурні ущільнення, які в поєднанні з іншими елементами вікна вирішують важливі проблеми комфорту і комфорту у вашому домі.

Віконні фітинги
Виготовлення дерев'яних вікон з підвіконня

Аксесуари

Незважаючи на невичерпні можливості конструктивних рішень, повнота будь-якого вікна дає правильну фурнітуру. Якісні вікна вважаються обладнані спеціальною запірною штуцією, з якою не повинно бути клопоту при правильній обробці. Фахівці розглядають такі німецькі фітинги. Він надійний в експлуатації і дозволяє відкрити вікно в двох площинах.  Все, що вам потрібно зробити, це повернути ручку в правильному напрямку.

Рото віконні фітинги

У нашому арсеналі така Заслужена Німецька фірма, як рото™, яка забезпечує функціонування Єврокон протягом 35 000 циклів "Open-закрито". Використання цієї установки гарантує, що стулки закріплені в кадрі в декількох місцях по всьому периметру. Цей фундаментальний пункт, звичайно, ускладнює і робить конструкцію вікна дорожчою, але в той же час забезпечує щільне прилягання стулки до рами, що в свою чергу зменшує тепловтрати, підвищує звукоізоляцію, забезпечує підвищений захист від злому. Використовуйте для Eurobrus обладнання серії рото (нова технологія).

Лакофарбові матеріали

вікна для будинку
Дерев'яні вікна для будинку

Сама концепція "eurobox" є, перш за все, висока якість обробки. Одним з головних етапів є фарбування. Незалежно від того, яка кімната призначена для, покриття повинне бути екологічно чистим, легким для мокрого очищення, не накопичувати пил, бруд і статичну електрику. В даний час фарбувальні вироби вимагають опору механічним і хімічним навантаженням. Для обробки наших виробів використовуються водорозчинні системи фарбування, які не містять розчинниках.

виготовлення та фарбування віконних рам
Віконне виробництво

Виробників

Щоб вибрати фарбу, відповідна технологія використовує таблицю класифікації «фарбувальних груп для вікон і зовнішніх дверей з дерева», складеним інститутом віконної техніки в Розенхайм, Німеччина. Група живопису визначається виробником вікон і клієнтами, після чого вибираються фарбувальне вироби.
Ми виробляємо вікна з водяними фарбами-ґрунтом і лаком таких відомих європейських компаній як "zobel", "zowosan" і "СІТІЕНС" (Німеччина).

Технології

Дерев'яні елементи євро-conisade загрунтовані методом занурення. Після цього вони покриті безповітряного розпилення. Земля, будучи антисептиком, проникає в ліс глибоко і запечатує його. І в результаті вона захищає практично від будь-яких впливів. Лак тонізує поверхню і надає йому вигляд дерева (дуб, горіх, бук і т. д.). Цей еластичний шар також забезпечує антисептичний захист. Поверхня не вигоряє під променями сонця, але стійка до впливу активних речовин і температурних перепадів. Сумарна товщина водно-акрилового покриття становить 300 мкм. Знос становить 10-20 м/рік, тому термін служби покриття за виробником становить десятиліття.

Колір

Вибір кольору для Windows
Колірна палітра

Давайте не будемо забувати про колір. За допомогою наших фахівців ви можете замовити виготовлення вікон з вибором відтінку, який вам потрібен. Шовковиста-матова текстура, поєднана з розкритими структурою дерева, додасть вашому вікна респектабельний вигляд і неповторний шарм.

 

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити виготовлення вікон від нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати. Контакти

Соціальні мережі та месенджерів: