ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

White Valley колекція дверей

White Valley колекція дверей

Двері міжкімнатної масиву золи


Замовити зворотній дзвінок

Біла Долина двері колекції

Колекція дверей

Пошуковій системі Google fasks на полотні двері

Колекція дверної білої долини була розроблена з урахуванням сучасних тенденцій дизайну міжкімнатних дверей. Поставляються двері кінцевим споживачем в недобре високій якості, усталу традицію, і запропонували кілька порід деревини, з яких двері будуть виготовлені. Це може бути сосна вільха, ясен, Клен або дуб. Двері виготовлені з масиву, так що ви отримаєте найвищу якість за віки. Крім того, колір фарбування або тонування дверей завжди індивідуально вибирається.

kollekciya dverej

Округлої коробки і паз.

За замовчуванням замовнику пропонується доставка дверей як стандартна: двері (дверний верх з припливом), дверний ящик-100 мм без порогу (з округленням кінця, з канавкою для ущільнення і паз для вставки регульованого, "г"-образного касира ), 65 мм регульований цвях, з обох боків, покриття з фарбою матеріали SIGMAR VERNICI, ICA (Італія), Rmmers (Німеччина), скло, фітинги (AGB LOCK, ОТЛАВ петлі з ковпаками), УЩІЛЬНЕННЯ DEVENTER. Гарантія-18 місяців. Для отримання додаткової інформації про те, як наші двері розташовуються всередині, ви можете побачити сторінку технології.

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram