ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС-ЛИСТ РОЗПРОДАЖУ 09 2023

Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Шукати у блозі

Як правильно визначити відкривання прихованих дверей?

doorwood
праві двері зовнішнього відчинення

Як правильно визначити відкриття прихованих дверей? - праві двері зовнішнього відчинення.

Як правильно визначити відкривання?

Якщо вам необхідно замовити приховані двері, або як їх ще називають двері прихованого монтажу, то для цього вам необхідно знати як правильно визначити відкриття прихованих дверей. У цьому питанні ще легше заплутатися, ніж зі звичайними міжкімнатними дверима, тому що приховані двері в цій справі дають ширші можливості. Давайте ж розберемо докладніше що таке двері інсайд або приховані двері внутрішнього відчинення?

ліві двері зовнішнього відчинення.

Як правильно визначити відкривання прихованих дверей? - ліві двері зовнішнього відчинення.

Двері прихованого монтажу можуть відчинятися як усередину так і назовні, а також вони можуть бути встановлені як з внутрішньої сторони отвору, так і з зовнішньої, з лицьової сторони стіни. Крім того, двері можуть бути лівими або правими.

Ліві та праві міжкімнатні двері.

Для того щоб визначити двері ліві або праві, вам потрібно стати обличчям до дверей з боку відчинення, тобто коли ви відкриваєте двері рукою на себе. І якщо двері відкриваються, наприклад, правою рукою, і петлі знаходяться праворуч, то це двері і називаються правими. І відповідно навпаки якщо ви стоїте обличчям до дверей і відкривайте її на себе лівою рукою наліво, і петлі знаходяться зліва, то це двері називають лівими.

Як правильно визначити відкривання прихованих дверей?

Приховані двері ліві та праві внутрішнє та зовнішнє відчинення

Приховані двері ліві та праві внутрішнє та зовнішнє відкривання

А як же бути з дверима прихованого монтажу? Адже вони можуть бути з лицьового боку стіни, і при цьому відкриватися всередину отвору. Безумовно, це класна фішка прихованих дверей, це їхня перевага. Але при замовленні менеджер запитає у вас відкривання і вам треба розуміти, як правильно визначити відкриття прихованих дверей, щоб замовлення було правильно оформлено і ваші двері в кінцевому підсумку відкривалися саме туди, куди ви задумали.

внутрішні ліві та праві двері прихованого монтажу

Як правильно визначити відкривання прихованих дверей - внутрішні ліві та праві двері прихованого монтажу

Так ось, у цьому питанні все не так складно, як може здатися на перший погляд. Ліві двері або права необхідно визначати точно так само, як і зі звичайними міжкімнатними дверима. І в тому і в іншому випадку ви визначаєте бік відчинення дверей з того боку, куди вона відкривається. А якщо це двері відкриваються всередину отвору, то такі двері називають інсайт, тобто внутрішнього відкриття.

Отже, звичайні міжкімнатні двері бувають тільки ліві або праві, а приховані двері, бувають по-перше ліві або праві, а по-друге ще й внутрішнього або зовнішнього відкриття. Але в будь-якому випадку якщо ви відкриваєте двері лівою рукою наліво, то двері ліві, а якщо при цьому двері відкриваються всередину отвору, то це називається - ліві двері інсайт(внутрішні). На словах я вам тут все докладно розписав, а на додаток, краще за всякі багатослівності, прикладаю ілюстрації. Впевнений, що тепер не заплутаєтесь.

І якщо все-таки у вас виникнуть питання, ви можете зв'язатися з нами по телефонах або писати нам будь-яким зручним способом. Консультації, як завжди, абсолютно безкоштовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram