Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

DND ручки WC накладки стопори Історія технології ФОТО

Зроблено в Італії DND ручки Авторські дизайнерські розробки від законодавців стилю dnd Ручки для міжкімнатних дверей найкращої якості. У чому секрет бренду dnd? Відповідь на це питання можна побачити в одному з головних рекламних слоганів компанії – зроблено в Італії турботою. Переглянути складські ціни Зроблено в Італії DND ручки та WC накладки Подбали і про це італійські дизайнери компанії dnd Ручки для дверей доповнить WC накладка для санвузла або накладка під ключ. Як би їх не називали функція у них проста, але дуже важлива – обмежити хід відчинення дверей. Італійські дизайнери навіть цю просту функцію зуміли зробити з такою майстерністю, що, звичайний стопор сприймається, як невід'ємний елемент декору.

DND ручки – зроблено в Італії

DND Ручки

DND Ручки

На сьогоднішній день можна з упевненістю говорити, що саме компанія dnd  є компанією, яка задає планку в галузі якості та дизайну для всіх без винятку, виробників дверних ручок у світі. Причину цього можна побачити в тому, що ця компанія спочатку зробила гранично вірний, довгостроковий стратегічний вибір, який був заснований на цінностях італійської корпоративної культури, а також у глибокому культурному зв'язку з регіоном – довжина Саббіа.

Made in Italy - Зроблено в Італії турботою

Мета компанії dnd, небагато, чимало – досконалість. Компанія послідовно реалізує концепцію – зроблено в Італії та з гордістю випускає продукцію виняткової якості, покладаюся на знання, дослідження, стиль та турботу, яких вимагають предмети невеликих розмірів, такі як ювелірні прикраси та дверні ручки. Так-так, це саме так. Дверні ручки виготовляються із ретельністю, з якою виготовляються ювелірні прикраси.

Ексклюзивна обробка, якість матеріалів та оздоблення.

dnd ручки отделка технологии

dnd ручки оздоблення технології

Виробництво ручок дверей, це безліч складових такі як: матеріали, дизайн, а також виробництво обробки. Всі ці компоненти і становлять той унікальний ексклюзивний стиль, який надає фурнітура dnd дизайну приміщень, створюючи їх унікальний характер. Дослідницький відділ та багаторічний досвід компанії дозволяє використовувати високоякісні технології у виробництві та обробці. Насамперед слід відзначити ексклюзивну розробку компанії: покриття PVD forte®, а також антибактеріальну технологію та спеціальну ручну обробку.

DND Ручки антибактериальное покрытие

DND Ручки антибактеріальне покриття

Ручки можуть бути цікаві спеціальними антибактеріальними властивостями для пригнічення і більш локалізації хвороботворних мікроорганізмів. Це досягається завдяки покриттю Abaco® Фізичні властивості покриття дозволяють антибактеріальній дії з часом посилюватись і зберігатися протягом усього терміну служби ручок dnd. Багатий досвід у металообробці дозволяє Dnd реалізовувати будь-які процеси, у тому числі й виконувані вручну, щоб найкращим чином задовольнити запити на персоналізацію: від бронзування до різних рівнів розтушовки, від зачищення щіткою до плакування та процесів старіння латуні - майстерна майстерність на найвищому рівні.

DND ручки матовая сатинированная бронзаDND ручки нержавеющая стальDND ручки полированное старинное золотоDND ручки полированный никельDND ручки полированный хромDND ручки сатинированная медьDND ручки сатинированное старинное золотоDND ручки сатинированный графитDND ручки сатинированный хромDND ручки черный

forte® – це термін, введений dnd, щоб позначити та підкреслити суть цієї особливої ​​обробки ручок, яка досягається завдяки технології вакуумного напилення. PVD, скорочено від Physical Vapour Deposition, - це технологія нанесення покриттів на високоякісну продукцію з чудовими хімічними та технічними характеристиками, такими як висока міцність, стійкість до стирання, подряпин та корозії. Це екологічне покриття з малим впливом на довкілля та, крім того, гіпоалергенне.

Дверні ручки DND і знижкою в нашому магазині.

 

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram