Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Виготовлення дверей

Виготовлення дверей

Дверна фабрика дверей


Дізнатися вартість дверей

Виготовлення дверей 

 Створення дверей є свого роду мистецтвом! І виготовлення дерев'яних дверей є його вершиною! Двері є невід'ємною частиною заповненої інтер'єру будь-якого приміщення. Ідеальне поєднання дизайну і функціональності може бути гарантовано тільки при замовленні дверей, які будуть зроблені з усіма особливостями простору, в якому вони будуть встановлені.

[wpvideo Kf49N2rG permalink="false"]

Технологічні процети дверних рішень.

Ми ретельно стежимо за всіма етапами процесу. У виробництві ми використовуємо найкращі лаки і клеї. І це забезпечує нашу продукцію з винятковими якість.

Наші "відблиски".

Крім того, саме у виготовленні міжкімнатної двері у нас є деякі «відблиски». Такі специфічні риси, які відрізняють наші двері від загальної маси виробників. А саме, це дизайн дверної коробки і полотна.  Коробка має округлення кінця-для краси. Паз для вставки печатки-для м'якого і безшумної закриття дверей. У разі необхідності проводиться розширювача коробки. В іншому випадку він називається координатором. Ширина фінішу може бути на будь-якій товщині стіни. Регульовані грошові кошти вставляються в паз на ящик-дозволяє компенсувати нерівності стін. Використання такого касира абсолютно виключає тріщини на стороні коробки і забезпечує ідеальне прилягання до шпалер. Верхня частина дверей не прямокутна, як звичайно, але з припливом-вона закриває зазор між коробкою і полотном дверей, дозволяє встановлювати регульовані петлі ОТЛАВ, які регулюються в трьох площинах. 

Що стосується вибору дверей

Якщо ви не знаєте, як вибрати двері, наші фахівці проконсультують вас по телефону або по електронній пошті. Разом з нами вибір дверей буде набагато простішим і зручнішим. Ми контролюємо не тільки високу якість, а й випуск нових продуктів. Тому наш модельний ряд міжкімнатної двері постійно оновлюється. Великою перевагою нашої компанії є те, що ви можете замовити двері всіх розмірів. Крім дверей, ми пропонуємо дверні енрероли і шафи. Стінові панелі і фальшиві ящики в тому ж стилі, що і куплені двері. Дерев'яні двері-справжня знахідка для прихильників здорового способу життя.

Деревина є кращим матеріалом для виготовлення дверей.

Кращий матеріал для дверей ще не придумав. Дерев'яні двері-прикраса будь-якого будинку. І навіть якщо вони досить прості. Унікальний візерунок текстури живого дерева виглядає егеологічно багатим. Дерево сама несе в собі життя і стає благородним прикрасою будь-якого інтер'єрного розчину. Якщо ви вирішите виготовити з дерев'яних дверей, можна бути впевненим, що міжкімнатні двері з масиву, просто вписуються в будь-який будинок або квартиру. Адже вони спочатку приносять гармонію, затишок і спокій. Благородне дерево також є гармонією кольору і тепла. Але будь-яка медаль має зворотний бік. Найбільшим недоліком є висока ціна. Але це зрозуміло. Якість річ не може бути дешевим. Досить висока ціна на виготовлення дверей з масиву обумовлена тим, що їх виготовлення, в тому числі ручної праці. Важливо, щоб дверцята виглядало як повноцінна конструкція. Так що він не має вроджених дефектів дерева. І для цього вам доведеться Cull великий обсяг матеріалу.

Ціна двері

Ціна також складається з багатьох компонентів. Це залежить від того, яким чином буде приклеєний масив. Це те ж саме з зовнішнього боку обкладинки. Він вологий, щоб бути лаків або фарб, або масло-віск. Важливим аспектом є технологія сушіння деревини. Важливим є спосіб і послідовність виготовлення.  Але і без віку класика і дерев'яні двері ніколи, тим не менш, виходять з моди. І якість завжди в ціні!

[wpvideo kAWeNbZR loop="true" autoplay="true"]

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості!

Замовити двері у нас дуже просто. Ми завжди на зв'язку! Використовуйте будь-який з ваших улюблених месенджерів, і ми дамо вам повну консультацію. Наші менеджери з радістю розрахують ваше замовлення і відповідають на всі питання.

Соціальні мережі та месенджерів:

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram