Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Про нас

Фабрика дверей DOORWOOD

Ми - Фабрика дверей DOORWOOD Україна. Міжкімнатні двері чудової якості та з найкращих матеріалів у всіх цінових сегментах! – це багаторічний досвід успішних проектів. Ми втілюємо насправді ескізи дизайнерів. У нас замовляють дерев'яні двері в комплексі з дерев'яними сходами та огорожами. Робимо портали, арки та отвори. Ми постачаємо міжкімнатні двері по всій Україні та за її межі.

Ми є фабрикою дверей DOORWOOD™

DOORWOOD Фабрика дверей Украина

Фабрика дверей DOORWOOD - виробництво дверей.

Фабрика дверей DOORWOOD,  робить двері з цільного масиву ясена клена та ін. Крім масиву ми робимо міжкімнатні двері з комбінованого та зрощеного масиву, МДФ та інших матеріалів. Поставляємо міжкімнатні двері Київ до Одеси, Харкова, Дніпра та інших міст. Наше виробництво розташоване у Харкові. А постачаємо міжкімнатні двері та іншу продукцію по всій Україні. Інакше кажучи, по всій Україні ви можете стати щасливим власником продукції нашої фабрики. А крім дверей своєму замовнику, ми додатково пропонуємо великий список продукції. І якби ми поставили за мету його весь тут перерахувати, то довгий текст зайняв би чималу чату цієї сторінки.

Наша продукція

Фабрика дверей DoorWooD виготовляє різноманітні столярні вироби з масиву натуральної деревини різних порід. Основним напрямком діяльності нашого підприємства є виготовлення дерев'яних дверей різних типів: міжкімнатні та вхідні двері, двері розстібні та розсувні, арочні двері та радіусні. Радіусні двері це ті, які ще називають гнутими.

Фабрика дверей - Лестница из ясеня

Фабрика дверей DOORWOOD - Сходи з ясена

А також ми робимо дерев'яні сходи різних конфігурацій - прямі марші, кутові з поворотами і майданчиками або спіральні, з балясинами і перилами. Докладніше про сходи у відповідному розділі сайту. А ще треба згадати плінтус, адже його часто замовляють разом із дверима. Як і різні елементи індивідуальних меблів.

Міжкімнатні двері з масиву

Фабрика дверей DOORWOOD

Фабрика дверей DOORWOOD - Міжкімнатні двері

Основний матеріал з яким фабрика дверей DoorWooD працює, це масив деревини твердих порід - ясен, дуб, клен та ін. Багато людей, особливо в таких містах, що швидко ростуть як Київ, є споживачами нашої продукції. Масив дає найширші технічні можливості і розширює спектр товарів, що виготовляються фабрикою DoorWooD.

Які наші переваги?

Фабрика дверей DoorWooD має велику перевагу, яка полягає в тому, що ми працюємо з тим матеріалом виготовлення, який технічно необхідний для вирішення конструктивного завдання. Міжкімнатні двері з масиву це наш пріоритет. Саме тому наш клієнт звертається до нас. Адже він може замовити все в одному місці – і двері, і сходи, і кухню.

Фабрика дверей DOORWOOD Межкомнатные двери

Фабрика дверей DOORWOOD Міжкімнатні двері

Ну посудіть самі, ось, наприклад, місто в якому ви живете - Київ. І є у вас будинок або квартира. Адже туди треба і двері, і сходи, і плінтус, і кухню, і отвори, може, навіть арочні. А якщо хочеться щоб кухонні фасади були одного стилю з дверима – наприклад, у класиці, ну чи в модерні. І все це можливо тому що ми пропонуємо вам - не просто двері тільки, але комплексні інтер'єрні рішення.

Фабрика дверей DoorWooD - міжкімнатні двері зі складу та на замовлення

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити двері у нас – дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким з вподобаних вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати вас та прорахувати замовлення. Переходьте на сторінку контактів  Фабрика дверей має потужне сучасне виробництво і з нами ви можете домовитися про оптові поставки. Ви можете продавати міжкімнатні двері по всій Україні і навіть на експорт. Докладніше про це на сторінці співпраці з дилерами. А обговорити всі деталі можливого замовлення, отримати детальну консультацію про міжкімнатні двері, а також про іншу продукцію про сходи та вікна та іншу продукцію, ви можете по телефонах позначеними на сторінці контактів або внизу сайту. Так само ви можете зробити прорахунок вартості замовлення або яких-небудь обраних вами дверей просто написавши нам на вайбер

Viber
phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram