Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Міжкімнатні двері Відео портфоліо

Міжкімнатні двері Відео портфоліо

Фабрика дверей DOORWOOD є виробником різних столярних виробів, і в першу чергу це міжкімнатні двері Відео портфоліо зібране на цій сторінці, як ми сподіваємося, дасть вам ширше уявлення про нашу роботу. Кожен із представлених нижче відеороликів є позитивним відгуком про роботу нашої компанії. Замовники задоволені нашою роботою, люб'язно погодилися, щоб ми змогли зробити зйомку їхніх дверей.

І, звичайно ж, треба зауважити, що ми працюємо не лише з кінцевим споживачем, але зацікавлені також і у співпраці з бізнесом. І тому пропонуємо салонам та дизайнерам розглянути можливість партнерства у форматі B2B.

А крім того будь-який користувач інтернету, який розмірковує про будівництво та ремонт, про дизайн приміщень, може почерпнути на цій сторінці багато корисної інформації та підглянути для себе ідеї дизайну інтер'єру та визначитися в тому, які саме двері він хоче бачити у своїй квартирі чи заміському будинку. Підписуйтесь на наш YouTube канал, ставте лайки, залишайте ваші коментарі або ставте запитання. Місія нашої компанії надавати продукцію найвищої якості та такого ж високого рівня якості сервіс. Для нас дуже важливо, щоб наш клієнт був задоволений і рекомендував нас своїм друзям і знайомим. Ваші рекомендації – наша найкраща нагорода!

ЖК Фелічіта Двері в дизайнерському ремонті

Ця модель дверей є ексклюзивною розробкою дизайнера. Фігурна лиштва, накладний декор на дверному полотні та дерев'яний плінтус стилізований з формою лиштви.

Дерев'яні двері Одеса приватна будинок

14 міжкімнатні двері в приватному будинку в Одесі, дерев'яні сходи та плінтус. Матеріал виготовлення дверей масив ясена. Міжкімнатні двері відео

Приховані петлі чи штирьові? Які найкращі?

Як визначитися з вибором петель для міжкімнатних дверей, які краще, приховані петлі або штирьові, метелик або книжка? Ми як виробники дверей рекомендуємо використовувати регульовані петлі.

Міжкімнатні двері внутрішнього відчинення

Дерев'яні двері Інсайт, тобто внутрішнього відкриття. Виготовлення дверей внутрішнього відкриття з масиву, це наше "know-how". До цих пір двері внутрішнього відкриття пропонували в основному лише у варіанті прихованих дверей з алюмінієвою коробкою.

Класичні дерев'яні двері Київ ЖК Мінський

Вершина стилю нев'януча класика, дерев'яні двері у Києві встановлена ​​нами у ЖК мінський Масив ясеня, італійська фурнітура, дерев'яний плінтус прихованого монтажу.

Радіусні міжкімнатні двері з масиву ясеня Київ

Гнуті, радіусні двері у квартирі у Києві. Підібрали модель та колір під італійські двері, але виготовили їх у радіусному виконанні. Іншими словами ми зробили те, що не змогли італійці.

Дизайнерські двері лофт в приватному будинку

Двоповерховий будинок та різні моделі дверей на першому та другому поверсі будинку. Розсувні двері та розстібні в одній моделі. Приховані петлі та магнітні замки. Двоколірне фарбування дверей – з одного боку, з обличчя всі двері – синій колір, але в одній кімнаті для відповідності з меблями колір дверей білий.

Класичні білі двері з порталами Харків

Класичні білі міжкімнатні двері у Львові. З особливостей цього замовлення: фігурна лиштва, накладний декоративний штапик, масив ясена, біле фарбування, та дуже нестандартні розміри. Висота дверей 2 м 40 см

Міжкімнатні двері

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram