Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів
Menu

Радіусні двері

Радіусні двері

Фабрика дверей DOORWOOD

Двері Міжкімнатні Дерев'яні Радіусні двері. Або як ще їх називають – гнуті двері. У нашому виконанні ці двері нічим не відрізняються від звичайних, розстібних міжкімнатних дверей. Так само є дерев'яна коробка з телескопічним добором. Так само в дверне полотно вставляються приховані або штирьові петлі та міжкімнатні замки з дверними ручками. Але – про диво! Звичайні дерев'яні двері, начебто зігнуті в площині під певним радіусом!

Унікальна пропозиція - Радіусні двері!

Не багато хто може запропонувати вам те, що може запропонувати Фабрика DOORWOOD. Це - ДВЕРІ РАДІУСНІ, міжкімнатні, дерев'яні, ГНУТІ в площині, міжкімнатні двері. Різноманітність нестандартних дизайнерських рішень, часто обмежується можливостями виробників дверей. Але не у нашому випадку. У нас ви можете замовити для свого будинку чи квартири двері будь-якої конфігурації, у тому числі й радіусні. При цьому конструкція і форма короба, лиштви, зовнішній вигляд і модель дверей буде ідентична звичайним дверям, а все замовлення буде виконано в єдиному стилі.

Фотоальбом - радіусні двері

Як влаштовані радіусні двері (гнуті двері) DoorWooD? Конструкція

Переглянувши фотоальбом радіусних дверей, думаю ви звернули увагу, що також як і на плоских дверях, так і на радіусних, короб має телескопічну конструкцію, (докладніше про це можна прочитати на сторінці технології нашого сайту і побачити, як наші двері виглядають усередині, в розрізі) торець короба має заокруглення, прирізка короба здійснюється під 45 °, встановлюється добірна планка, (або інша назва - розширювач короба) на будь-яку товщину стіни. А також налічник встановлюється в паз, у тому числі і радіусний наличник. Він також має Г-подібну форму.

Дерев'яні двері – для своїх клієнтів – тільки найкраще!

Своїм клієнтам ми пропонуємо лише найкраще! Тільки найкращий матеріал для виготовлення міжкімнатних дверей – масив деревини твердих порід ясена, дуба та клена. А вибір саме цього матеріалу дає перевагу не тільки з екологічного та естетичного погляду, але також натуральна деревина дає необмежені можливості для виготовлення дверей будь-якої конфігурації, в тому числі: радіусні двері, гнуті двері, розсувні системи, арочні двері, прорізів та міжкімнатних перегородок та тд.

Як замовити радіусні міжкімнатні двері

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити двері у нас – дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким з вподобаних вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати вас та прорахувати замовлення. Просто натискайте на посилання та пишіть.

Ми можемо більше!

А ось вам і наочний приклад вирішення нестандартної ситуації на нижче представленому відеоролику – радіусні двері і до того ж на чотири стулки! Подивіться, поряд стоять шпоновані та зроблені нами дерев'яні двері та порівняйте. Все дуже наочно. Тепер ви розумієте, чому ми говоримо – не треба їхати до Італії, італійські двері ми зробимо вам тут, в Україні!

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram