Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Приховані двері кріплення прихованих дверей

приховані монтажні двері Двері прихованого монтажу дуже стильні і сучасні! Можна сказати, що приховані двері - це тренд сучасного дизайну. І це не те, що таємні двері необхідні для деяких секретів. І в тому, що це приховані двері, двері прихованої установки мають найширші технічні можливості. А технічні можливості в свою чергу розширюють палітру можливостей для оформлення стилю приміщення.

Технічні можливості, що мають двері прихованого монтажу.

приховані монтажні дверіПерше, що я буду зазначити, що двері прихованої установки можуть бути відкриті абсолютно в будь-якому напрямку! Це те, що ви не можете досягти, якщо у вас є регулярні двері і дерев'яний ящик. Дерев'яна коробка сама диктує напрям відкривання дверей. І ви не можете бачити коробку дверей з лиця. Але з хатину ящик видно досить чітко. І до цього короба, як правило, кріпляться до лиця. Але це не так, як у нас є приховані двері. Дверцята можуть стояти врівень, тобто, рівні зі стіною і при цьому відкриватися всередину приміщення.

Приховані схеми відкривання дверей

Прихованих дверейПрихованих дверей

Різноманіття дизайну

Приховані двері в класичному стиліХіба приховані двері повинні бути плоскими і гладкими? Зовсім ні. Особливість дверей прихованої установки полягає в основному в алюмінієвого ящика. Саме це, наче і поховали в стіні. Приховані петлі встановлюються в алюмінієву коробку. І, наскільки це стосується дверей, ми маємо повну творчу свободу. На прихованих петлях можна підвісити навіть звичайні класичні дверцята галтелі. Цей параметр доречний, коли приховані двері є частиною одного каскадного з настінним панелями. У цьому випадку, природно, якщо стінові панелі теж в класичному стилі. Але все-таки, найчастіше роблять дверні полотна шанованих, або під фарбування. А також широко застосовується скло.

Як встановити двері прихованої установки?

Замовляйте собі такі дизайнерські двері

Якщо ви хочете замовити такі унікальні приховані двері, то з дверними заводними дверцятами це дуже легко зробити! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Соціальні мережі та месенджери:

Щоб замовити двері, проконсультуватися або дізнатися яка ціна дверей можна писати на вайбер
👉 Viber

Щоб подивитися наш відеоблог про двері на YouTube каналі DoorWooD тисни
👉 YouTube

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram