Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Двері з прихованими петлями-переваги

doorwood
22 Чер 2019

Двері з прихованими петлями-переваги

Фабрика дверних дверей пропонує

Двері з прихованими петлями-це те, що ми рекомендуємо нашим клієнтам. І ми не будемо консультувати наших клієнтів погано! Але давайте поглянемо на цю тему-приховані фітинги, врешті-решт, це так добре, що гідні нашої рекомендації. Давайте більш пильний погляд на те, що їх переваги.

Прихована фурнітура є основною перевагою.

Skrytaya furnitura preimushhestva

Прихована фурнітура-петлі не видно!

Загалом, необхідно поговорити не тільки про петельки, а про приховану фурнітуру. Так як двері оснащуються не тільки прихованими петлями, але, як правило, відбувається магнітний замок разом з шарніри. Таким чином отримуємо результат-немає виступаючих елементів у відкритій позиції дверей. І в закритому, ми не бачимо петель. Петлі видно тільки в відкритій положенні двері, коли ми дивимося на них з кінця.

Друга перевага

двері з прихованими петлями

Прихований петля джемом

Крім прихованих петель і замка на дверях, і тим, що їх не видно, існує Друга перевага прихованої арматури. Це те, що Ця примірка має коригування. І це не тільки зручно в процесі монтажу. Хоча цей фактор був би достатньо, щоб рекомендувати цю установку. Тому що абсолютно точна установка може бути досягнута тільки тоді, коли є можливість коригувати. Але і після установки, в процесі роботи, є можливість регулювати двері в разі такої потреби.

Секрет, що з дверних фахівців

Розповімо секрет, чому звичайна, нерегульовані «книга» петельки все ж таки використовуються і популярні. Секрет тут не тільки в тому, що Ця примірка коштує дешевше, але і те, що установка не вимагає спеціального інструменту і обладнання. Адже такі петельки можна вирізати навіть за сотню. А петельки «метелика» взагалі не вимагають вставки. І цей фактор відіграє значну роль для тих дверей продавців, які продають готові полотна дверей. Продав пачку дверей, і як вони будуть висіти на петлях, інсталятор буде займатися з замовником прямо на об'єкті. Але, це не наш підхід;) У дверній деревині, у нас є все необхідне обладнання і дотримуйтесь цього процесу. Ось чому ми рекомендуємо те, що краще для клієнта-замовити двері з прихованими петлями!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram