Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Двері в новобузі

Купівля квартири в новобузі-приємна штука. А купити двері в новобузі, Нова квартира, вдвічі приємніше. Адже коли справа доходить до встановлення дверей, це означає, що ремонт наближається до завершення і новосілля!

Двері в новий будинок-це творча свобода.

Як правило, купуючи квартиру в новобузі, ви купуєте його в умовах будівництва і з вільним планом. Але це прекрасно, тому що у вас є абсолютна творча свобода в тому, що вибрати, дизайн дверей, їх стиль, напрямок відкриття дверей. Що ж там, навіть висота дверей може бути те, що ви думаєте комфортно!

Вибір постачальника-міжкімнатні двері від виробника

При виборі дверей в нову будівлю, тут важливе питання, це вибір постачальника. Ми рекомендуємо, щоб цю проблему підходили ретельно. Купуйте двері від надійних брендів. Відвідайте виставковий зал, і, якщо можливо, виробництво. Тому в нашому випадку наше виробництво не є секретним об'єктом оборонної промисловості. Будь-хто може відчувати і уважно вивчити зразки дверей, бачити особисто, як ми робимо наші двері.

Як відбувається замовлення дверей

Так було, коли у нас було завдання зробити двері в одне з новобудов Харкова.  Замовник розмовляв з виробничим технолога, вирішив на матеріалі виготовлення дверей. Вибір, як очікується, впаде на попіл. Індивідуально підібрана колір, що тонізує двері. Пізніше ми підготували зразок кольору для схвалення. Скло загартоване, сатин. Кількість смуг фрезерних на склі, ми також вибрали індивідуально.

Головне – результат!

Коротше, приємне спілкування з замовником при виборі моделі дверей, підбір матеріалу, з якого будуть виготовлені двері-Зола, а також вибір скла, і ось воно-прекрасний результат, який залишився задоволений всім, і в першу чергу замовником.

Як замовити двері в нову будівлю?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити міжкімнатні двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram