Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Двері великих розмірів

doorwood
22 Вер 2021

Двері великих розмірів

Двері великих розмірів

Двері великих розмірів

Двері великих розмірів для багатьох виробників це складно. Так як необхідність виготовлення таких міжкімнатних дверей виникає не так вже й часто, та й набагато простіше штампувати щось стандартне, то в більшості випадків виробники віддають перевагу стандартним розмірам.

Фабрика дверей DOORWOOD

Двері великих розмірів - Білі двері зі склом

Двері великих розмірів - Білі двері зі склом

Не те щоб ми, фабрика дверей DOORWOOD, настільки радикально відрізняємося від інших виробників, але все ж таки ми дотримуємося індивідуального підходу і в першу чергу, це стосується того, що ми завжди творчо підходимо до поставленого завдання, жодною мірою не дивлячись на її складність.

Міжкімнатні двері в приватному будинку

Коли людина починає облаштовувати своє житло, будувати свій власний будинок, то напевно, ймовірність того, щоб він думав зробити свій будинок схожим, як у когось, або підігнати під загальні стандарти, буде неймовірно низькою. Упевнений, що кожен хоче, щоб його будинок був просторим, висота стель щоб була комфортною, а відповідно і дверні отвори не повинні бути тісними та низькими. А відповідно очевидно те, що й міжкімнатні двері у приватному будинку матимуть нестандартні розміри, на відміну від того, як це часто буває у багатоквартирних будинках.

Наш приклад

Я, звичайно ж, наведу приклад виконане нами замовлення – встановлені нами міжкімнатні дерев'яні двері в приватному будинку. І висота цих дверей – 2 м 60 см. Так, уявіть собі такі високі двері! І це не рахуючи карнизу. Дуже високі двері, за великим рахунком, це можна сказати у своєму роді розкіш. Але якщо висота стель у вашому будинку дозволяє, то це не лише можна робити, та й рекомендується. Подивіться на фотографії дверей – чи не так це дійсно добре виглядає.

Як замовити двері?

Ну і звісно ж з радістю хочу додати, що ви можете замовити собі подібні міжкімнатні дерев'яні двері. У нас є ціла колекція дверей у подібному стилі – колекція Optima. А також можна замовляти двері індивідуально виготовлені саме під вас, у вибраному вами кольорі та стилі. І, як випливає з цієї посади, ви жодною мірою можете не обмежувати себе і не намагатися вписуватися в стандартні розміри дверей. Пишіть на Viber, щоб зробити прорахунок вартості 👉 Viber

👉 instagram@doorwoodua 👉 YouTube

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram