Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Insight 2.1 фарбовані двері прихованого монтажу, алюмінієвий торець, дерев’яна коробка, налічники.

17000 

В наличии

17000 

Описание

Міжкімнатні двері, модель Insight 2.1 це поєднання у собі багатьох переваг дверей прихованого монтажу, зі звичайними дверима, в яких є дерев’яна коробка та наличники. Ці двері призначені для тих хто віддає перевагу сучасному стилю в дизайні – а саме, мінімалізму. Лаконічні образи, дверне полотно в одній плоскості із наличниками, алюмінієвий торець дверного полотна, разом складають всі риси сучасної моделі Insight 2.1 міжкімнатних дверей.

Зовнішній вигляд та матеріали

Дверне полотно виготовляється з МДФ, та фарбується в обраний замовником колір. Алюмінієвий торець в цій моделі, може залишатись як є, тобто алюмінієвого кольору, або за додаткову плату може бути пофарбований в колір з дверима або в інший. Як в цьому замовлені, фото з якого використовуються в якості ілюстрації цього товару, дверні полотна та коробки були пофарбовані в білий колір а торець полотна в чорний колір. Також замовник обрав фурнітуру: чорні ручки та приховані чорні петлі, що також додало певної особливості зовнішньому вигляду.

Особливості конструкції дверей

розріз дврей алюмінієвий торець

розріз дврей алюмінієвий торець

Це дверне полотно з алюмінієвим торцем, виготовлене з МДФ плити з обох боків армоване фанерним брусом, та алюмінієвою профілем, всередині полотна для жорсткості конструкції, та додержання точних геометричних характеристик. Також полотно має алюмінієвий торець, який в даній конструкції дверного полотна є обов’язковим.vnutrishnie ta zovnishnie vidkrivannya dverei В залежності від того в якому напрямі повинні відкривати двері — внутрішні або зовнішні, дверне полотно також відрізняється по конструкції. Двері які відкриваються від себе, та всередину приємно, називаються внутрішні, та мають більшу товщину полотна, та четверть. Для того щоб проілюструвати це прикладаю фото дверей в розрізі.

Також додаю фото дверей в розрізі в порівнянні: внутрішнє та зовнішнє відкривання. Для того щоб не заплутатись в цьому запитані, та в тому як розібратись у напрямі відкривання дверей та визначити які це, ліві чи праві двері, внутрішні вони чи зовнішні, почитайте будь ласка цю статтю на нашому сайті.

Комплектація

врізка замка в полотно торець

врізка замка в полотно торець

Ми виготовляємо двері комплексно і тому пропонуємо замовнику одразу дверний блок в якому є всі складові міжкімнатних дверей. А це: дверне полотно, виготовленне на замовлення під індивідуальний розмір, відповідну дверну коробку, та налічники. Подальша комплектація відбувається за бажанням замовника та може враховувати в себе: дверні петлі, між кімнатні замок, а також дверну ручку, та за необхідності дверну WC накладку для санвузла. Ми пропонуємо і зазвичай робимо врізку фурнітури одразу на фабриці, перед фарбуванням тому що це є найоптимальніше варіантом, в плані якості кінцевого продукту. До того ж як в даному варіанті у нас полотно має алюмінівий торець, а тому робити врізку петелька та замка, як це зазвичай буває, коли майстер в домашніх умовах, прямо на очах замовника влізає все це в двері, просто неможливий.

 

 

Отзывы (0)

Будьте первым, кто оставит отзыв “Insight 2.1 фарбовані двері прихованого монтажу, алюмінієвий торець, дерев’яна коробка, налічники.”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Отзывы

отзывов пока ещё не было

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)

Insight 2.1 фарбовані двері прихованого монтажу 5

Insight 2.1 фарбовані двері прихованого монтажу, алюмінієвий торець, дерев'яна коробка, налічники.