Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Як і коли встановити права міжкімнатні двері

doorwood
25 Лис 2014

Коли Двері міжкімнатні встановлені правильно?

встановити міжкімнатні двері

Як і коли встановлювати праві міжкімнатні двері, щоб не вбивати їх будівництвом?

Це питання виникає весь час-коли встановити міжкімнатні двері правильно? Я постійно Спілкуйся з клієнтами, які зацікавлені у прийнятті дверей. І вони підбирайте модель, колір, з якого матеріалу будуть виготовлені двері, і в кінцевому підсумку те, що це буде коштувати їх. Отже, ось що спонукало мене написати цей пост-фотографію, яку я послав іншого клієнта по скайпу. Отже, Фото дверей "в студії". Цей жах нагадав мені, що я давно хотів написати пост з рекомендаціями, що я часто (тобто навіть постійно) розповідати, консультуючи людей про двері.

Це не право робити це!

На цій фотографії-яскравий приклад того, як робити не праві! Адже двері грошей варті! І навіть гроші не маленькі. По-перше, Замовник торгує про знижки і про терміни-ви хочете дешевше і швидше-завжди. Але! Отримавши бажаний, нерідко за невіглаством або з вини несумлінних порад будівельників, люди приносять двері в квартиру, яка ще не закінчила будівельні роботи. Це не так. Двері повинні бути встановлені тільки в кінці ремонтних робіт, не раніше, ніж коли всі брудні, мокрі і пилові роботи робляться. В іншому випадку, це загрожує тому, що у вас є можливість побачити в картині-запорошених дверей.

Пил не протипоказаний!

І пил, який вбирається в лак, який був набитий в усі щілини, ніколи не змивається. Шпаклівка, плитка, шпалери-все це підвищений ром. Часто, двері, стоячи в таких умовах, набухають і деформуються до більшою або меншою мірою. Неважливо, який матеріал ці двері виготовлені з, будь то двері з масиву або клеєного масиву, це МДФ ламінована, МДФ шанований або щось. Все зіпсується будівництвом. Те, що ми в кінцевому підсумку отримати це продукт псування. У кращому випадку, двері будуть втрачати свій товарний вигляд і почуття новизни, як якщо б ви встановили великі двері.

Отже, коли це правильно?

Ну а як, зрештою, і коли встановлювати міжкімнатні двері правильно? Як я вже зазначалося вище-завершальний етап ремонту. Адже двері-це такий елемент інтер'єру, майже як і меблі. Ніхто не приносить дивани і столи в квартиру, де шпаклівка робіт відбувається! Це правильний спосіб зробити це з дверима. Правильно встановлювати двері після вставки шпалер і закладається підлога. Коробка дверей встановлена на ламінат/паркет/Дошка підлоги. Цвях у наших дверях не прибив, але вставляється в паз на коробку і лежить на заздалегідь обклеєні шпалерами, щільно прилягають до них. Двері встановлюються на монтажну піну, механічне кріплення в стіні (анкерні або саморізаки) встановлюються тільки при необхідності, на розсуд встановлювача, і ставлять тільки в прихованих місцях. Таким чином, видиме кріплення не допускається.

Підготовка до відкриття, головне слово-заздалегідь!

І, до речі, відзначимо, що необхідність кріплення якорів коробки в стіні виникає в основному, коли будівельні роботи все ще ведуться, і, отже, можна бути впевненим, що зміни вологості і деформації будуть. Для всього цього нам потрібні заздалегідь підготовлені werehes. Але деякі будівельники просять-"Покладіть мене в двері, мені потрібна коробка, я буду ставити стіни на!". Знову ж таки-це не так! Кваліфікований фахівець здатний розрахувати і підготувати геометрично правильне відкриття під майбутні двері, для яких всі інструменти-рівень, схил, правило і т. д.-доступні в його арсеналі. Звичайно, простіше просто поставити на око стіну з вже стоячого ящика і ніяких розрахунків не потрібно, але це не так!.

Як розрахувати відкриття під дверима?

Коли правильно встановити двері як зробити Замір з отворуПравильна діафрагма під дверима-наприклад, 800 мм-розраховується так. Ширина дверної лінії 800 мм і товщина дверного ящика профілю з обох боків становить 800,60 мм. Це розмір дверного блоку на зовнішній площині коробки. До цієї ширини додаються проміжки установки на монтажну піну, півтора сантиметрів з кожного боку. Всього 860 до 30 мм-ширина капеландум. Глибина перуандум може залежати від товщини шару шпаклівки, який буде застосовуватися при вирівнюнні стін. Стіни потрібно вирівняти. Вони повинні знаходитися на рівні (в схил). В іншому випадку, якщо стіна нахилена, то дверцята також доведеться нахилити, що загрожує спонтанним відкриттям або закриттям дверей.

Якщо все зроблено правильно і в порядку, то установка міжкімнатні двері не складна і час займе не багато і майже не виробляють бруду. Адже замки і петлі вже вбудовані у виробництво, ще до того, як двері були пофарбовані. Дверний ящик зібраний в якості дизайнера, зафіксоване в паніческой піни, касири вставляються в пази і-войя-ла! Ви можете сміливо використовувати свої двері відразу, маючи тільки задоволення!

Контактна особа, допоможи;)

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram