Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Як вибрати двері? Що вони, як класифікувати їх?

doorwood
5 Сер 2011

Як вибрати двері?

Хочу доторкнутися до цієї важливої теми-як вибрати двері. Я поділюся своїми аргументації в цій галузі. Я не буду inanyt дати вичерпну інформацію про те, що двері в цьому світі і які їх особливості дизайну, але я опишу і коротко описати тільки деякі з найбільш поширених з них. У той же час, я сподіваюся, що інформація, представлена на цій посаді буде корисною для вас, тобто остаточний споживач, і ви зможете зробити усвідомлений вибір на користь того чи іншого типу дверей.

Так що ще, як вибрати двері! Що вони, і як вони можуть бути класифіковані? І класифікувати двері я буду за дизайном і матеріалом, з якого вони виготовлені. Почну з найдешевших.

Двері з МДФ-це паперові двері.

   Двері з МДФ з пористого начинкою. Я спрощено називати їх "паперові двері". Це паперові двері, покриті папером і папером (клітинне наповнення) всередині. Багато хто з них бачили ці двері на ринках і супермаркетах, і вони не потребують детальних описів. Ціна на ці двері не велика і говорить сама за себе, адже все, що є дерев'яним в цих дверях-це сосна (зазвичай) бар по периметру дверей.Двері міжкімнатні дерев'яні в Харкові Як видно на малюнку порожній дверний полотно дешевше на сто грн., ніж полотно під склом. Це тому, що основним продуктом, на якому встановлено скло, мабуть, також з дерева. Це створює таке збільшення ціни на 40% від вартості порожнього полотна. Більше я не знаю, що можна сказати про двері, які коштують вдвічі менше, ніж більш-менш пристойні кросівки.

Далі на вартість представлені двері, обклеєні паперовими фотографіями шпалер на текстуру дерева. Як вибрати дверіЯщики і касири вони оснащені також картону і також вставляються з паперовими фотографіями шпалер під текстурою дерева. Інсталятори, які ці двері встановлюють, повинні боротися з особливою «гнучкістю» картонних коробок і труднощами куванням цвяхів в папір при кріпленням готівки. Всередині, вони розташовані так:

 

Або навіть так:

Мобільні двері з МДФ, двері в дверях, вибір дверей

Двері з МДФ не міцні. "Як вибрати двері"

Вибирати двері між паперовими дверима простіше (і це їх перевага) вибрати те, що дешево і не різати око;)

Двері зі шпонованих МДФ і комбіновані.

Далі представлені двері з МДФ шанувався. Конструктивні особливості і ці двері також різноманітні. Головні риси «цього звіра»-вони всередині порожні (сотні) або повні (МДФ-пластини або розмежований масив з дерева дешевих скель, зазвичай хвойні, зазвичай хвойні) і все це у всіляких поєднаннях. Іноді ці двері називаються-комбінованим. Вони організовані як:

Виробники цього типу дверей досягають різних рівнів якості. Відповідно, ціни на двері з шпонованих МДФ-а також дуже різні. Об'єднавши матеріали, витрати на виготовлення таких дверей коштують дешевше. Плюс поєднання і склеювання всіх матеріалів під пресами забезпечує стійкість геометрії полотна дверей. У той же час, можна використовувати Шпон різних порід деревини, в тому числі і екзотичних. Які виробники МДФ пишаються, контрастні переваги своєї продукції з недоліками дверей з масиву, а особливо нестабільність їх геометрії.

Дерев'яні двері з масиву.

Так, двері виготовлені з масиву дерева. Якщо ви хочете знати мою думку про те, як вибрати двері, то це-вам доведеться вибирати з дерев'яних дверей. Але вони також дуже різні. Те, що я пишу про них останнім означає, що вони найдорожчі-ви будете думати. Багато в чому це правда, але не завжди. Не всі двері з масиву коштують так дорого. Є дерев'яні і дешеві піщані і навіть досить дешеві двері. Ринок для цих дверей також дуже великий. Перш за все, Ціна залежить від матеріалу, тобто на породи деревини. Так робить технологію виробника і матеріали для обробки деревини і остаточну якість продукту. Дешевші двері виготовлені з сосни. Це найбільш поширене дерево породи, що використовуються в дверній будівлі. Такі двері знаходяться в тій же бюджетній цінній категорії з недорогими середніми якісними дверима з шпонованих МДФ-а з начинкою з залитого масиву тієї ж сосни. Але хороші двері з масиву, порівнянно за ціною з дорогими, високоякісними СПС. МДФ-Ом коштує дорожче, ніж вона є, і вони виготовлені з благородного дерева. У нас є його найчастіше дуб і ясен. Споживчі побоювання з приводу стійкості геометрії дверей з масиву часто виправдалися, але тільки завдяки недобросовісним кустарним виробникам.  Двері з масиву мають свої власні технічні та конструктивні особливості, які будуть обговорюватися далі, і в той же час на прикладі наших дверей, дверцятами бренду «ДВЕРВУД»™, порівнюючи схожість і відмінності їх з дверима шпонованих МДФ. Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Ось кілька чинників:

1) життя міжкімнатної двері.

Установка міжкімнатної двері, ви, звичайно, хочете, щоб він не тільки добре виглядати, але і служив якомога довше. Найбільш міцними є куряче філе під двері масиву твердих порід дерева.

як вибрати двері міжкімнатної двері з дуба

Дверцята дуба є filleted, текстуровані. "як вибрати двері"

Жорсткі породи включають листяні дерева, такі як червоне дерево, дуб, бук, вишня, волоський горіх, ясен, і м'які Хвойні дерева, такі як сосна. Крім того, filletдверцят відрізняються представницьким поглядом, відносно невеликою вагою, хорошою звукоізоляцією. Для високої якості потрібно заплатити і високу ціну. Ось чому не всі можуть собі дозволити такі двері.

Довговічність фільних дверей, виготовлених з хвойних порід, поступається за міцністю. Їх деревина м'яка, більш схильна до деформацій і лаку не зможе захистити такі двері протягом тривалого часу, покриття в міру необхідності доведеться оновлювати. Ми виробляємо двері з сосни, але тільки іноді і дуже неохоче.  Все тому, що сосна м'яких хвойних порід, що служать у випадку шпоновані двері внутрішній наповнювач. Тому ми воліємо робити двері з благородних листяних порід, які є дуб і ясен.

як вибрати полотно дверного полотна, галтелі ясен, Зольність текстури, міжкімнатні двері з масиву ясеня. дверіон

Дверцята ясен-колір білосніжних дубового дерева. "як вибрати deri"

як вибрати двері Харків, фацетне скло в дверях, міжкімнатні двері з масиву дверне дерево. дверіон як вибрати міжкімнатні двері, двері Харкова, фентезі дверне ТМ Харків, міжкімнатні двері з масиву попелу.як вибрати двері міжкімнатної двері, модель-Дрезден, дуб масив, Міжкімнатний двері з масиву дуба

2) екологія

У дверях масиву, наскільки це можливо, звичайно, цілі шматки деревини. Ось чому двері називаються «з масиву». Відповідно, в таких дверях мінімум клею, і максимальний природний матеріал з дерева, і в той же час, як він росте в природі. Ця fakotor відрізняє двері ТМ «дверне дерево» з дверей МДФ, питома вага яких в значній мірі складається з ваги клею. Сам МДФ являє собою плиту, розпорошені масу, просочену клейовим складом. Склеєний Шпон, множинні наклеювання дрібних деталей і т. д. Практика роботи з МДФ дверцятами демонструє стійкий тренд-наші інсталятори, практично всі, через деякий час виникає алергія на МДФ, і це факт! Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

В контенті міжкімнатної двері масиву.

ТМ «Швейвуд» також є їхньою перевагою. Округлений профіль дверного ящика, паз під дверне ущільнення, яке забезпечить безшумні, м'які закриваючі двері і звукоізоляцію. Так звані "телескопічні готівкові", завдяки якій ви ніколи не побачите ніяких тріщин між касиром і коробкою, і таке богохульство, як цвяха цвяхів до коробки навіть не доведеться думати. Плюс прекрасно вписується в стіни. Звичайно, форма касира обговорюється з замовником і може бути найрізноманітнішою. Полотно дверей не прямокутної форми, як зазвичай, але з припливом, що дозволяє встановлювати регульовані в трьох площинах петлі ОТЛАВ. Ще однією перевагою припливу є те, що він закриває зазор між дверима і коробкою, тому і цей зазор можна залишити більше-тому що не видно і затирання, поява яких, швидше за все, з мінімальними зазорів, 100 відсотка не буде, а до Те ж саме і ще один плюс в естетичному вигляі дверей! Як і коли встановити права міжкімнатні двері

Наша рекомендація-на питання, як вибрати двері, підходити свідомо, маючи вичерпну інформацію.

Проголосуйте у цьому опитуванні, важливо, щоб ми знали вашу думку.

[polldaddy poll=7471356]

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram