Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі. Дерев'яні сходи та плінтус. Відео.

doorwood
4 Жов 2018

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Білі двері з патиною

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Білі двері з патиною

Ми зробили, доставили та встановили Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі. Незважаючи на те, що наше виробництво знаходиться в Харкові, ми успішно і постійно виробляємо і встановлюємо двері в Одесу. Обсяг замовлення виявився досить значним. В цілому необхідно було зробити 14 дверей, одними з яких є двостулкові. Крім того, в цьому будинку були невеликі сходи. Це було в одній з кімнат, яка була різницею рівні.

Інші особливості замовлення

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Фарбування дверей

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Фарбування дверей

З інших особливостей цього замовлення було те, що в одній з кімнат колір дверей і плінтус повинен був відрізнятися від всіх інших, тому, як ви можете бачити на фотографіях нижче, одна з дверей фарбовані в різні кольори з різних боків. З боку коридору двері, а також всі інші в цьому коридорі пофарбовані в колір венге. А ось зі сторони від кімнати, ті ж двері, білі з патиною. Загалом, весь обсяг-14 дверей, сходи на 5 сходинок і плінтус-16 метрів.

Наші переваги.

Ви можете побачити переваги комплексного та індивідуального підходу до кожного замовлення. Це і є перевага роботи нашої компанії. Адже для нас не страшні будь-які нестандартні ситуації, які можуть зустрічатися на шляху і стають непереборною перешкодою для виробників стандартизованих продуктів.

Перший поверх будинку.

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Перший поверх

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі Перший поверх

На цьому об'єкті на першому поверсі, рівень підлоги в передпокої був однаковим, а рівень підлоги в кожній з кімнат був різним. Кожен з дверних прорізів був перевірений індивідуально. Висота дверей, поріг і подовжувачі-необхідна ширина. Вони були зроблені в магазині, індивідуально під кожною дверима. І коли двері приїхали в Одесу, ніхто не хвилювався, що все буде правильним.

Як замовити або купити двері у нас?

Ми рекомендуємо вам міжкімнатні двері з ясеня до вашого будинку! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Вся наша продукція має високу якість та гарантію і в разі пошкодження, ми робимо повну заміну протягом 36 місяців з дати встановлення. Замовляйте або купуйте міжкімнатні двері з ясеня у вашу квартиру або до будинку. А також і сходи і плінтуси, або все це дуже просто разом. Напишіть нам на пошту і ми сформуємо проект і розраховуємо ваше замовлення.

Міжкімнатні двері з ясеня в будинку в Одесі дивитись відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram