Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Міжкімнатні двері з ясеню в класичному стилі від DoorWooD™

Міжкімнатні двері з ясеню

Майстрами DoorWooD™ були виготовлені та встановлені міжкімнатні двері з ясеню винонані в класичному стилі. Двері були викрашені в білий колір. Кольорування виконувалось з відкритою порою. Текстура деревини ясеня була особливою рискою проявлючись під білою фарбою.

Модель Berlin

Модель двері в каталозі дверей DoorWooD™ називається Berlin. Це колекція дверей розроблена для тих, хто цінує європейский стиль в дизайні і була розроблена з урахуванням сучасних тенденцій дизайну міжкімнатних дверей. Поставляються двері до кінцевого споживача в незмінно високій якості, яка для нас є, як добра традіція. Також пропонується кілька варіантів порід деревини з яких двері будуть виготовлені. Це може бути сосна, вільха, ясен, клен або дуб. Виготовляються двері з цілісного масиву і таким чином ви отримуєте найвищу якість на віки.

Міжкімнатні двері з ясеню в классичному стилі від DoorWooD двері на дві створки з ясеню DoorWooD Міжкімнатні двері з ясеню в классичному стилі від DoorWooD Міжкімнатні двері з ясеню в классичному стилі від DoorWooD

Комплектація замовлення

За замовчуванням, замовнику пропонується поставка дверей в стандартній комплектації: дверне полотно (торець дверей з напливом), дверний короб – 100 мм без порога (зі скругленням торця, з пазом для ущільнювача і пазом для вставки регульованої, «Г» -образної лиштви), лиштва регульована 65 мм, з двох сторін, покриття лакофарбовими матеріалами SIGMAR VERNICI, ICA (Італія), Remmers (Німеччина), скло, фурнітура (замок AGB, петлі OTLAV з ковпачками), ущільнювач DEVENTER. Гарантія – 18 міс. Детальніше про те як наші двері влаштовані всередині, ви можете подивитися на сторінці технології.

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити двері у нас – дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким з улюблених вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв’язку, щоб проконсультувати вас і прорахувати замовлення. Просто натискайте на посилання і пишіть.

Соцмережі і месенджери:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)