Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Об'єкт-це квартира в нещодавно збудствореному Оптима в Харкові. Дизайнерські двері.

doorwood
19 Чер 2017

Новобудова в Харкові дизайнерські двері

Цей об'єкт є новим будівельним Оптима в Харкові, де ми робили дизайнерські двері. Тобто, проводиться за ескізом дизайну. Це один з тих яскравих прикладів, на яких добре видно нашу роботу. І особливо переваг, які клієнт отримує, замовивши двері від нас.

Кожну деталь

Двері дверні міжкімнатні з дверної™ – приклад вишуканого смаку їх господарів. Яка проявляється, коли ви наближаєтеся до вибору дверей не поверхово. Але коли кожна деталь інтер'єру вам важлива. Дизайн цього інтер'єру був опрацьований до найменших деталей і однією з його ключових деталей, став міжкімнатні двері.

Не тільки двері

Так по цьому замовці ми робили міжкімнатні двері, отвір для відкривання, а також передні дверні накладки, які повністю повторює модель міжкімнатні двері, в тому числі і з помилковими кімнатами касирів і карнизом-повністю як на дверях між кімнатами. Це все зроблено з масиву Клени. Так як Клен має гладку текстуру, це підійде для гладкої матовою живопису. Двері встановлюються на приховану фурнітуру-приховані петлі і магнітний замок. А також, що зазвичай для нас коробка має телескопічною структурою і касирів вставляються в пази, в тому числі і на портал. В результаті ми отримали результат, який відповідає очікуванням замовника і дизайн-проекту.

Фотогалерея об'єкту

Соціальні мережі та месенджерів:

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері дуже просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram