Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Отримали відгук про двері DOORWOOD! Регулювання петель у міжкімнатних дверях через 4 роки.

doorwood
29 Лис 2016

Відгук про двері DoorWooD

У цьому посту нашого блогу я розповім вам про те, як ми отримали живий відгук про наші двері та регулювання петель на міжкімнатних дверях doorwood. Нам зателефонував замовник, якому ми встановили двері ще чотири роки тому приблизно. Скарга була на те, що при протягу, одні двері гудуть. Я не прогав можливості напроситися на те, щоб зняти репортажне відео - відгук. І було дуже приємно дістати згоду.

Відгук про двері DoorWooD - досвід експлуатації - понад 4 роки.

Двері справді, як і завжди у нас, чудово стоять. Після встановлення не було жодних регулювань – поставив та забув! Але тут є нестандартна ситуація. Справа в тому, що ці двері встановлені у висотному будинку та на високому поверсі. Сам будинок стоїть на горі – це новобуд на вул. Римарській за ХАТОБ-ом у Харкові. І мабуть коли вітер посилюється, в кутовій кімнаті з'являється стійка тяга і двері "співає", незважаючи на те, що в звичайному випадку можна було абсолютно впевнено сказати, що двері були встановлені ідеально, прилягання до ущільнювача в нормі, зачинення відмінно. Загалом усунути неполадку вдалося без проблем просто трохи підібгавши полотно дверей до ущільнювача.

А з вами поспішаємо поділитись цим відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram