Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Радіус двері на прихованих петлях

радіус двері золи округлої коробки

Ми, як дверні виробники, постійно стикаємося з найбільш незвичайними завданнями. Але ось радіус міжкімнатної двері під стелею, поки ще не. Двері 2 м 85 см висока. І в той же час вона є радіусом, а також зберігає всі конструктивні особливості наших дверей-це Округлений профіль дверної коробки з канавками для касира і ущільнення. Приховані фітинги були встановлені, що приховані петлі і магнітний замок. Загалом, все в красі, все на фен-Шу, як вони говорять. ;)

Під час встановлення і звичайно виникли труднощі. І де без них. Адже наші будівельники не можуть зробити так, щоб товщина стіни в перуякщо була однаковою на всій висоті. І це той випадок, коли переваги "телескопічного" касира, який вставляється в паз, особливо актуальне. Але ми впоралися без особливих неприємностей. Час, витрачений на установку-всього не більше трьох годин.

коробка дверей радіусудвері з касиром

Дверний Топ з міжкімнатної замкомВид на двері радіусуwp image 899712369приховані петлі на радіусу дверіwp image 2013970359

 

 

 

 

 

 

 

 

Error: Contact form not found.

Дверне дерево – це бренд, який дорожить своєю назвою.

Загалом, якщо ви шукаєте відповідального постачальника міжкімнатні двері, то ви-до нас. Ми не боїмося труднощів або незвичайних ситуацій. І найголовніше, ми гарантуємо якість і несемо відповідальність за весь процес, від виміру до установки, а не тільки продати вам двері з магазину.

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері, навіть такі складні конфігурації як радіус дверцят на прихованих петлях у нас-дуже прості. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. І наші менеджери завжди на зв'язку онлайн і по телефону проконсультують вас і прораховують замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram