Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Радіусні міжкімнатні двері. Білі глянцеві двері з клену, відео.

doorwood
25 Тра 2016

Радіусні міжкімнатні двері

Цей пост, це коротка доповідь про те, як ми виготовили і встановили Радіусні міжкімнатні двері в приватному будинку в Одесі. І я не думаю що писати дуже багато тексту про це буде гарною ідеєю, і дотого ж читати все це буде займати достатньо немало часу. До того ж, набагато простіше і зрозуміліше, щоб ви подивитися відео і, звичайно ж, фотографії. І це все буде нижче, а в текстовому вигляді я напевно тільки коротко окреслю основні особливості виконання цього замовлення.

І як можна здогадатись, більшість елементів замовлення це були міжкімнатні двері, але всі вони були різні, а будинок був багатоповерховим, не дивлячись на те що це приватний будинок. Отже, на другому і третьому поверсі, це були глянцеві двері з клену. На першому поверсі, нестандартні величезні двері на дві створки з фрамугами, які були виконані з масиву ясеня.

Все, що ми робимо, незвичайне.

Взагалі, не всі двері в цьому замовленні були радіусні. Були також і звичайні, розстібні, тобто плоскі двері. Хоча, звичайно ж, і вони не звичайні, як і все, що ми робимо. Але все ж таки радіусні двері замовляють не настільки часто і тому в цих постах їм особлива увага! ;)   Отже, увага на екран! Побачити можна набагато більше ніж описати словами друкованого тексту!

Великий приватний будинок в Одесі

У цьому будинку є лише три поверхи, та ще четвертий цокольний. Верхній – мансардний. А центральна частина будинку зроблена у вигляді колодязя. Ця криниця пронизує всі три поверхи, включаючи мансардний поверх, який ви бачите на прикладеному фото в галереї. Також видно і круглу стіну. А навколо цієї криниці і розташовані були радіусні двері. А до речі сказати, і огорожу цієї криниці, і на другому і на третьому поверсі, теж робили ми. Зроблені вони з клена, у білому глянсовому фарбуванні, як і двері другого та третього поверхів.

Білі двері, глянцеві, радіусні!

Ну, дуже незвичайні двері! Не просто радіусні міжкімнатні двері, а ще й у білому глянсовому фарбуванні. А я вам скажу, це виглядає дуже здорово! Глянець переливається, грає. Загалом виглядає це як дороге автомобільне фарбування. Так! Міжкімнатні двері, а виглядають – як автомобіль!

Двері з фрамугою, полуторні, з ясена.

А ось перший поверх відрізнявся від другого та третього. Тут двері були зроблені з ясеню, а не з клена, як на другому та третьому поверхах. А фарбування було в кожній кімнаті різне з внутрішнього боку. А сторона дверей звернена до коридору була пофарбована у колір венге. Тобто дуже схоже на венге, але насправді ми вибирали колір і фарбували двері за каталогом RAL. До речі, це дуже зручно і можна досягти бажаного кольору з ідеальною точністю. Скло загартоване - дзеркало "графіт".

Двостороннє фарбування дверей

Ось як ці двері виглядають зсередини, а зсередини вони в кольорі сірий металік. Ахах! Знову якісь автомобільні асоціації ;) Ось ще фото - сині двері. І останнє фото цієї серії – двері до санвузолу. Тут вона біленька, але не глянсова, як двері з клена на верхніх поверхах, а матова. Це зроблено для того, щоб переглядалася текстура ясеня під фарбою. Так само, як і двері цокольного поверху. Туди ми вибрали просту за стилем модель дверей.

Як замовити радіусні міжкімнатні двері?

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити будь-які й у тому числі радіусні міжкімнатні двері у нас – дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким з вподобаних вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати вас та прорахувати замовлення. Просто натискайте на посилання та пишіть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram