Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Искать в блоге

Радіус дверей. Що потрібно знати про радіус дверей.

doorwood
16 Січ 2013

Ми з радістю представляємо вашій увазі радіус дверей. Ця посада присвячена їм. Великий портфель, де збираються багато фото радіусу двері, можна переглянути на відповідній сторінці. А також подивитися відео процесу встановлення на об'єкті в Києві.

Сучасне будівництво рясніє нестандартними дизайнами інтер'єру. І дійсно, і хто сказав, що стіни в будинку чи квартирі обов'язково повинні бути прямокутними? Достаток сучасних матеріалів і технологій дозволяє не обмежувати політ самої нестримної уяви.  Отже, якщо стіни круглі, як покласти в них двері? Будівельні супермаркети всіяна стандартними продуктами, дверима стандартних розмірів і форм. А потім Приходьте на рятувальні майстри компанії ТМ «Домовуд», оскільки наші виробничі технології дозволяють виконувати самі нестандартні рішення, в тому числі і радіус дверей.

Ми працюємо тільки з натуральним деревом з масивом ясен і інших переважно твердих лісів. Це дає нам масу переваг, Найширші можливості в області нестандартних рішень. Радіус, або як їх називають зігнутими дверима будь-якого нестандартного розміру для нас, не є нездоланною складністю. І наскільки важливо те, що всі двері в квартирі або будинку тримали в одному дизайні, стилі і в одній моделі. І це теж не проблема для нас-підкладка на металевих вхідних дверях, звичайна гойдалка, плоска і радіус дверей, все буде в тій же моделі.

Що важливо розуміти при замовленні таких дверей. Ціна заздрить декільком чинникам. По-перше, складність моделі. І другий вимір. Чим більше площа гнучкі дерева, тим вище ціна. Ціна на двері також дуже серйозна залежить від розміру. Що очевидно-більший розмір дверей-більше матеріальних витрат. Також, чим складніше модель, тим більше роботи для тесляра. Адже кожен елемент двері повинен бути зроблений вигнутим. А якщо це порожні дверцята галтелі, то, відповідно, цей елемент-філе, також зроблений окремо, вигнутий в певному радіусі. Так ось і штапель підкладки, і кожне обличчя, і Верхня частина коробки, і готівку... Загалом, кожна палиця зроблена радіусом. Для нас все можливо, але ціна сильно варіюється від складності робіт.

Для замовлення та розрахунку вартості зв'яжіться з нами, консультанти завжди на зв'язку! ;)

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері у нас дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram