Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Радіус міжкімнатної двері відео h. 1-перевірити

doorwood
17 Тра 2016

Радіус міжкімнатної двері відео

Ми отримали і успішно виконали велике замовлення на радіус міжкімнатної двері в Одесі, дивимося відео.

Ми отримали нестандартні замовлення з Одеси на радіус міжкімнатної двері і в цьому записі нашого блогу про двері я починаю історію того, як ми його проводили. І хоча, що я говорю не є стандартним, у нас є кожен Каза, всі замовлення нестандартні! Але тут в порядку якось особливо багато дверей радіусу виявилося, більше, ніж двері звичайні, плоскі-3 і двері звичайні і 5 радіусу. Крім того, вимога полягала в тому, що фарбування дверей повинна бути глянсовою. Додано технічну складність, а також те, що двері повинні відкриватися всередину радіуса, і тому стандартні двері з прямокутним кінцем просто не відкриватимуться.  Двері в коробці повинні працювати на прихованих петлях, які також були категоричним бажанням замовника. Як ми всі зрозуміли, я розповім вам в наступних блогах, і зараз дивитися відео про те, як ми прийняли замовлення з Харкова.

Як ви отримаєте себе, щоб отримати ці двері?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

 

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram