Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціїВідгуки
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Міжкімнатні двері і фурнітура

Міжкімнатні дерев'яні двері виробника - Фабрика дверей DoorWooDUA, це ідеальне якість та індивідуальний підхід. Замовити двері у нас просто! Ви отримаєте тільки високоякісний продукт - кращі міжкімнатні дерев'яні двері та найкращий матеріал виготовлення - масив ясеня. Крім того, в нашому магазині є і фурнітура для дверей. А разом з дверима ми пропонуємо комплекс послуг і супутніх товарів в нашому магазині - дверна фурнітура, ручки замки і багато всього в асортименті. Наш замовник, найкращий! А тому і ми пропонуємо тільки кращий товар і сервіс!

Бренд DoorWooD працює на ринку дверей України вже більше 12ти років. Ми дорожимо своїм ім'ям і кожні двері яки виходять з виробництва, зроблені з душею.

Міжкімнатні дерев'яні двері DoorWooD ™ - переваги.

Фабрика DoorWooD - офіційний бренд

Фабрика дверей DoorWooD це офіційна торгова марка виробника міжкімнатних дерев'яних дверей з масиву. Ми дорожимо своїм ім'ям і завжди ретельно стежимо за якістю продукції яку ми виробляємо або продаємо. Для нас важливий кожен клієнт. Під кожною карткою товару на цьому сайті є вкладка де ви можете залишити свій коментар або просто дати питання. Ваші відгуки допомагають нам стати лучше.А ми своїм клієнтам, в свою чергу, також пропонуємо тільки найкраще - продукт і сервіс.

Якість

Кожні двері які виходять з виробництва - зроблені з душею. І незважаючи на те що ми використовуємо сучасне обладнання і технології завжди є елемент, де майстер прикладає свою руку.

Матеріал

У виготовленні міжкімнатних дверей ми використовуємо тільки найкращий матеріал. Ми вважаємо що саме дерев'яні двері є найкращим варіантом з точки зору довговічності і якості. Ми використовуємо цілісний масив деревини твердих порід. Найчастіше, це масив ясена, а так само натуральна деревина інших цінних порід, наприклад дуб або клен. Ми не економимо на матеріалах заради погоні за здешевленням.

Технології

Міжкімнатні двері з масиву робили ще з давніх часів, а ідея конструкції двері фільонок, була придумана не одну сотню років тому. Але жорстка конкуренція диктує сучасні вимоги якості і стандартизації. Ми йдемо в ногу з часом і використовуємо сучасні технологічні клею для переклеювання сендвіч-бруса, телескопічну коробку з пазовим лиштвою і ущільнювачем, дверне полотно підготовлено під установку регульованих 3D петель. Всі деталі дверного полотна і короба зібрані перед фарбуванням, а так само і фурнітура має промислову врізку на виробництві. Таким чином ми дотримуємося весь технологічний процес і стежимо за якістю на кожному його етапі.

Дизайн і комплексні інтер'єрні рішення

Окремо варто відзначити, що перевагою нашої компанії є те, що у нас ви отримуєте не тільки і не просто міжкімнатні двері, але ми також пропонуємо цілісну концепцію дизайну - комплексне інтер'єрне рішення! Разом з дверима у нас можна замовити також і дерев'яні сходи, плінтус, портали, прорізи арки, дерев'яні меблі. Відмінним варіантом також буде красива легка дерев'яна міжкімнатні розсувні перегородка для гардеробної кімнати. І все це ми зробимо спочатку одному стилі матеріалі (наприклад масив ясена) і кольорі з міжкімнатними дверима.

Географія DoorWooD

Ми поставляємо наші вироби по всій Україні і в першу чергу це великі міста, такі як Київ Харків Одеса та ін. За роки нашої роботи в нашому портфоліо вже накопичилася величезна кількість прикладів робіт - успішно виконаних замовлень по всій Україні.

Гарантія

На всі вироби фабрики, в тому числі й на міжкімнатні двері, діє гарантія три роки з моменту установки виробів на об'єкті замовника.

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram