Дверна ФабрикаDoorWooD™

Міжкімнатні двері і фурнітура

Міжкімнатні двері виробника – Фабрика дверей DoorWooDUA, це ідеальна якість та індивідуальний підхід. Замовляючи двері у нас ви отримуєте лише високоякісний продукт – кращі міжкімнатні двері і найкращий матеріал виготовлення – масив ясеня. Крім того, в нашому магазині є також і фурнітура для дверей. А разом з дверима ми пропонуємо комплекс послуг і супутніх товарів в нашому магазині – дверна фурнітура, ручки замки і багато всього необхідного в асортименті. Наш замовник – найкращий! А тому і ми пропонуємо тільки кращий товар і сервіс!

Фабрика дверей DoorWooD пропонує

Бренд DoorWooD працює на ринку дверей України вже більше 12ти років. Ми дорожимо своїм ім’ям і кожні двері яки виходять з виробництва, зроблені з душею.

У нас ви можете не тільки замовити двері, але разом з ними придбати найкращу і тільки саму якісну фурнітуру для дверей.

Блог про міжкімнатні двері DoorWooD це живі сторінки які містять реальні історії і досвід виготовлення та встановлення дверей. Самі різні об’єкти, стилі і дизайни.

Як замовити двері

замовити двері з ясеня

Консультація

У будь-який момент, перш ніж замовити двері, ви можете отримати детальну консультацію та орієнтовний прорахунок вартості обраних дверей, а так само і підбір фурнітури.

Замір дверей

Наш фахівець виїжджає на виміри і це абсолютно безкоштовно по всій території України!

Встановлення

Наші двері мають телескопічну конструкцію і встановлюються гранично просто. Ми здійснюємо доставку і установку дверей і інших замовлених вами виробів і даємо на них гарантію.

Міжкімнатні дерев'яні двері DoorWooD ™ - переваги.

Фабрика дверей DoorWooD Це офіційний бренд виробника. Ми дорожімо своїм ім’ям. Для нас важливий кожен клієнт. Ваші відгуки допомагають нам стати краще. А ми своїм клієнтам, в свою чергу також пропонуємо тільки найкращій продукт і сервіс.

Кожні двері які виходять з виробництва – зроблені з душею. І незважаючи на те що ми використовуємо сучасне обладнання і технології завжди є елемент де майстер прікладає свою руку.

У виготовленні міжкімнатних дверей ми використовуємо тільки найкращий матеріал. Найчастіше, це масив ясена, а так само натуральна деревина інших цінних порід. Ми не економимо на матеріалах заради погоні за здешевленням.

Двері з масиву робили ще з давніх часів, а ідея конструкції фільончастих дверей була придумана не одну сотню років тому. Але жорстка конкуренція диктує сучасні вимоги якості і стандартизації. Ми йдемо в ногу з часом і використовуємо сучасні технологічні клеї для переклеювання сендвіч-бруса, телескопічну коробку з пазовою лиштвою і ущільнювачем, дверне полотно підготовлено під установку регульованих 3D петель. Всі деталі дверного полотна і короба зібрані перед фарбуванням, а так само і фурнітура має промислову врізку на виробництві. Таким чином ми витримуємо весь технологічний процес і стежимо за якістю на кожному його етапі.

Окремо варто відзначити, що перевагою нашої компанії є те, що у нас ви отримуєте не тільки і не просто міжкімнатні двері, але комплексне інтер’єрне рішення! Разом з дверима у нас можна замовити також і дерев’яні сходи, плінтус, портали, прорізи арки, дерев’яні меблі. Відмінним варіантом також буде красива легка дерев’яна міжкімнатна розсувна перегородка для гардеробної кімнати. І все це ми зробимо відпочатку в одному стилі матеріалі (наприклад масив ясена) і кольорі з міжкімнатними дверима.

Ми поставляємо наші вироби по всій Україні і в першу чергу це великі міста, такі як Київ Харків Одеса та ін.

На всі вироби фабрики діє гарантія два роки З моменту установки виробів на об’єкті замовника.

X