Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Арочні ясена і вітражні арочні вікна об'єкта в новій будівлі на Римарській (за HATOB-OM)

Арочний попіл двері і вітражі

арочні двері

Два двері ясен арочні

Арочні двері та арочні вікна з вітражними вікнами-об'єкт у новій будівлі на Римарській. Такий порядок цікавий кілька миттєвостей. Крім того, що ми робили там звичайні міжкімнатні двері з попелу, і арочні двері з вітражами. А також з однаковим вітражем

арочні вікна

Арочні вікна

арочні вікна, що розділяють кухню і кімнату. Особливим бажанням замовника було те, що арочний ящик, а саме арочної частини вона була без швів, і мав вигляд, як якщо б бар коробки, просто зігнуті. Ось що ми робили за допомогою спеціальної технології, доступної для цієї мети.  Двері в комору, високі, до стелі і мають дерев'яну обрешітку типу "жалюзі". На дисплеї я ставлю фотографію дверей і інтер'єру. Дивіться фотографію дверей цього замовлення в галереї. Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Як замовити арочні двері від нас?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити арочні двері і арочні вікна від нас-дуже прості. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

І через роки ми отримали дзвінок від цього об'єкту і попросили відрегулювати петлі. Так що ми отримали зворотний зв'язок на ці двері після декількох років роботи. Дивитися відео тут.

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)