fbpx

Двері Факторя
деревина

Двері міжкімнатні Київ Харків Україна

Замовити зворотній дзвінок

Ми є дверним заводом™

Київська фабрика дверей
Міжкімнатні двері зрозумілі з карнизом.

Ми фабрики дверей, і ми робимо двері з цілого масиву кленового попелу і т. д. Ми поставляємо міжкімнатні двері Київ-Одеса, Харків, Дніпро та інші міста. Наше виробництво знаходиться в Харкові. І ми поставляємо продукцію по всій Україні. Іншими словами, по всій Україні ви можете стати щасливим володарем наших фабричних виробів.  А крім дверей для нашого клієнта, додатково пропонуємо великий список продуктів. І якщо ми викладені в списку все це тут, довгий текст займе багато часу на цій сторінці. 

Наші продукти

Дверний завод «Двервуд» випускає різноманітні столярні вироби з масиву натурального дерева різних порід.  Основним напрямком діяльності нашої компанії є виготовлення дерев'яних дверей різного типу: міжкімнатні та передні двері, відкриті та розсувні двері, арочні двері та двері радіусу. Радіус двері ті, які також називаються зігнуті.

Київська фабрика дверей
Дерев'яна сходи з масиву попелу.

А також робимо дерев'яні сходи різних конфігурацій-прямі марші, куточок з витків і платформ або спіраль, з балюстради і огорож. Дізнайтеся більше про сходи у відповідному розділі сайту. І варто згадати плінтус, адже його часто замовляють разом з дверима. А також різні елементи індивідуальної меблів. 

Основний матеріал-масив

Київська фабрика дверей
Міжкімнатні двері київських дверей і декоративних пучків. Дверна фабрика дверей

Основний матеріал, з яким працює фабрика дверних дверей, є масивом листяних порід-ясен, дуба, клена і т. д. Багато людей, особливо в таких швидкозростаючих містах як Київ, є споживачами нашої продукції. Дійсно, масив забезпечує найширші технічні можливості і розширює асортимент продукції, що випускається дверним заводом. 

Наші переваги

Київська фабрика дверей
Кухня з дерев'яними фасадами

Великою перевагою дверної фабрики дверей є те, що ми працюємо з масивом. Ось чому наш клієнт звертається до нас. Адже він може замовити все в одному місці-і двері, і сходи, і кухня. Ну судіть самі, тут, наприклад, місто, в якому ви живете-Київ. А у вас будинок або квартира. Але є необхідні і двері, і сходи, і плінтус, і кухня, і отвори, можливо навіть арочні. А якщо хочеться, щоб кухонні фасади були однаковим стилем з дверима-наприклад в класиці, ну або в сучасному. І все це можливо, так як ми пропонуємо вам-не тільки двері тільки, але і комплексні рішення інтер'єру.

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.  

Соціальні мережі та месенджерів: