Наскільки це актуально зараз – виготовлення вікон із дерева, коли є стільки альтернатив? І для цього є безліч більш ніж вагомих причин. Отже, про все по порядку в цій статті - виготовлення вікон з дерева, з євробрусу, якісні дерев'яні вікна зі склопакетами.
Виготовлення вікон ми виконуємо із якісної, екологічно чистої деревини (євробрусу). У свій час дерев'яні рами були оголошені "минулим століттям" у будівництві. І на це, безумовно, були причини. Ось кілька основних претензій: вони не довговічні (порівняно з новими матеріалами), горючі, схильні до розбухання, розтріскування, гниття і ураження грибковими мікроорганізмами. При виготовленні вікон з дерева на сучасному технологічному обладнанні всі ці недоліки можна забути як страшний сон, тому що вони повністю нівельовані. А ось переваги деревини, такі як міцність екологічність, і безліч інших, про які йтиметься далі, виведені на новий рівень. Фабрика дверей DoorWooD Міжкімнатні двері Київ — Про нас
Зараз – мода на все натуральне. Згадали, що дерев'яні вікна у своєму роді унікальні. Що вони "дихають" завдяки природним порам і не бояться низьких температур. А при якісному виконанні виглядають не менш естетично пластикових і алюмінієвих. Сучасні методи обробки деревини, склопакети, ущільнювальні контури та якісна металева фурнітура повністю реабілітували дерев'яні профілі. Клеєні конструкції екологічні, міцні, мають низьку звукопроникність та теплопровідність. І це означає, що їх звичайно ж, не треба утеплювати на зиму. До того ж зазначимо, що вони ремонтопридатні.
Будь-яке вікно - це в першу чергу рама. Рама, виготовлена з натурального дерева, надає будинку неповторну чарівність. Вона здатна довгі роки витримувати постійні, важкі навантаження і має низьку теплопровідність. На ній, на відміну від пластикових вікон, не виникає статична електрика і осідають алергени. Це особливо важливо для сучасних приміщень, особливо якщо врахувати те, наскільки багато в них синтетики. Деревина це унікальний природний анізотропний матеріал. Його властивості міцності залежать від напрямку застосування зовнішніх сил по відношенню до напрямку волокон деревини. Відповідно, ми використовуємо ламельну технологію клеєного бруса. Це дозволяє за рахунок обліку наявності та величини власної внутрішньої напруги в кожній з ламелей, формувати міцнісні якості рами найоптимальнішим чином.
Для виготовлення вікон дуже важлива якість всіх матеріалів. Зокрема, якість деревини нашого бруса відповідає вимогам за нормами DIN6836. Головний показник якості деревини – вологість ламелів, яка не перевищує 8-12%. Внаслідок чого виключаються вигини та тріщини в рамі.
При склеюванні ламелів ми використовуємо водостійкий клей KLEIBERIT-304.1 (Німеччина), який з одного боку відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам для житлових та виробничих приміщень, а з іншого боку витримує багатогодинну перевірку на якість клейового з'єднання. Найкраща якість бруса досягається, коли річні кільця мають кут нахилу 60 ° -90 °. Тому для виготовлення віконного бруска проводиться спеціальне розпилювання деревини згідно зі схемою. Для звільнення від залишкових внутрішніх напруг після сушіння, а також для усунення дефектів деревини в ламелі, обов'язково застосовується зростка на мінішип.
Клеєний тришаровий євробрус для євровікон виготовляється із соснових пиломатеріалів, що відповідають таким вимогам:
Перевага дерев'яних клеєних виробів полягає в тому, що вони дають можливість створення конструкцій практично будь-яких розмірів і форм. Ця можливість використовується при виготовленні оригінальних конструкцій для окремих будівель та споруд, у тому числі за своїми розмірами та технічним рішенням.
Комфорт у приміщенні насамперед створюється світлом та теплом. Виконується скління рам склопакетами, які відповідають ГОСТ 2466-89. Це забезпечує максимальний варіант теплозбереження нашого клімату. Навіть при температурі -20° С склопакети залишаться прозорими і збережуть тепло і затишок у Вашому будинку. Склопакет встановлюють замість звичайного скла. Він є складною конструкцією з двох або трьох шарів полірованого скла, на яке практично не осідає пил. В результаті чого стекла завжди залишаються чистими і невибагливими у догляді. Скло з'єднане між собою дистанційною рамкою заповненою селікагелем, який являє собою гранульовану крупнопористу речовину, що інтенсивно поглинає вологу. Абсолютно сухе повітря між склом запобігає їх запотіванню та замерзанню.
Склопакет абсолютно герметичний. Це досягається завдяки подвійній герметизації. Для первинної герметизації здійснюється опресовування склопакета через бутиловий шнур. Бутил з одного боку з'єднує шибки з дистанційною рамкою. А з іншого боку є перешкодою водяній парі. Як вторинний герметизуючий шар застосовується тіокольовий герметик на основі поліуретану. Він має високе зчеплення і високу еластичність і має одночасно високі показники по механічній міцності в широкому діапазоні температур від -60 ° до 100 ° С. Це означає, що водяна пара проникне всередину склопакета через 60 років. Така конструкція склопакета є традиційною для європейських країн. Однак у зв'язку з розвитком сучасних технологій з'явилася можливість розширити та доповнити функції склопакета.
Так, наприклад, для покращення теплоізоляції міжскляний простір можна заповнити газом із дуже низькою теплопровідністю. Ми використовуємо для цього один із шляхетних газів – аргон. На внутрішнє скло склопакета можна нанести тепловідбивне покриття. Це значною мірою підвищує коефіцієнт теплового опору, а відтак значно покращує теплоізоляцію будівлі та скорочує витрати на опалення на 20-30%. Крім того, спеціальна броньована плівка настільки посилить огороджувальні властивості Вашого вікна, що не тільки футбольний м'яч, але навіть злодії, розбивши скло, не зможуть проникнути всередину приміщення (перевірено на практиці).
Вікна являють собою найчутливіші будіталі в будівлі. З одного боку, вони повинні щільно “ізолювати”, з іншого боку вони перебувають у постійній дії. Що стосується вимоги до ущільнювача, то тут мають на увазі захист від впливу вітру, дощу та втрат тепла. Дорогоцінні запаси тепла витрачаються даремно. Навколишнє середовище піддається сильним навантаженням. Ось чому у виготовленні вікон важливий ефективний та довговічний ущільнювальний матеріал. Особливо для нашого регіону, де часом переважають надзвичайно низькі температури повітря.
Ущільнювачі фірми “DEVENTER” використовувані нами при виробництві євровікон, відповідають за своєю формою та своїм матеріалом цим вимогам. Ультрафіолетове випромінювання, тепло і холод, інтенсивна експлуатація вікон та дверей не знижують ефективності елементів ущільнювачів даних фірм. Про те, чому ми вибрали саме ці ущільнювачі, свідчать їх такі основні якості:
Перепади температур викликають різкі коливання вологості повітря. А це призводить до частої конденсації вологи у замкнутому просторі. Прикладом такого простору є внутрішньовіконні порожнини. Саме тому при виробництві рам використовуються двоконтурні ущільнювачі, які у поєднанні з іншими елементами вікна вирішують важливі проблеми комфорту та затишку у Вашому домі.
Незважаючи на невичерпні можливості конструктивних рішень, завершеність будь-якого вікна надає правильно підібрана фурнітура. Якісними вважаються вікна, забезпечені спеціальною запірною фурнітурою, з якою не повинно бути клопоту при правильному користуванні. Фахівці вважають таку німецьку фурнітуру. Вона надійна в експлуатації та дозволяє відкривати вікно у двох площинах. Для цього достатньо лише повернути ручку в потрібному напрямку.
У нашому арсеналі така заслужена німецька фірма як Roto™, яка забезпечує функціонування євровікон в межах 35 000 циклів "відкрито-закрито". Використання цієї фурнітури забезпечує закріплення стулки в рамі кількох місцях по периметру. Цей принциповий момент, звичайно ж, ускладнює і подорожчає конструкцію вікна, проте при цьому забезпечує щільне прилягання стулки до рами, що в свою чергу знижує втрати тепла, підвищує звукоізоляцію, забезпечує підвищений захист від злому. Ми використовуємо фурнітуру Roto серії NT для євробрусу.
Саме поняття "євроокно" - це, перш за все, висока якість обробки. Одним із основних етапів її є фарбування. Незалежно від того, для чого призначене приміщення, покриття повинно бути екологічно чистим, легко піддаватися вологому прибиранню, не накопичувати пил, бруд та статичну електрику. В даний час від лакофарбових виробів потрібна стійкість до механічних та хімічних навантажень. Для обробки своїх виробів ми використовуємо водорозчинні лакофарбові системи, що не містять розчинників.
Для вибору лакофарбового покриття, що відповідає вимогам технології, використовують таблицю класифікації "груп фарбування для вікон та зовнішніх дверей з дерева", складену Інститутом віконної техніки в Розенгеймі (Німеччина). Група фарбування визначається виробником вікон та замовниками, після чого вибираються засоби фарбування. Ми здійснюємо виготовлення вікон з обробкою поверхонь водними фарбами - ґрунтом та лаком таких відомих європейських фірм, як "Zobel", "ZOWOSAN" та "SIKKENS"(Німеччина).
Дерев'яні елементи євровікон ґрунтуються методом занурення. Після цього на них наноситься покриття шляхом безповітряного напилення. Грунт, будучи антисептиком, глибоко проникає деревину та запечатує. І, як наслідок, оберігає її практично від будь-яких впливів. Лак тонує поверхню і надає їй вигляду того чи іншого дерева (дуб, горіх, бук і т.д). Також цей еластичний шар забезпечує антисептичний захист. Поверхня не вицвітає під сонячними променями, але стійка до впливу активних речовин та перепадів температур. Сумарна товщина водно-акрилового покриття складає 300 мікронів. Швидкість зношування - 10-20мкр/рік, тому термін служби покриття за даними фірми-виробника становить десятки років.
Не забудемо про колір. За допомогою наших фахівців Ви можете замовити виготовлення вікон з підбором необхідного саме Вам відтінку. Шовковисто-матова фактура у поєднанні з виявленою структурою деревини надасть Вашому вікну респектабельного вигляду і неповторної чарівності.
Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! А замовити виготовлення вікон у нас дуже просто. Ви можете скористатися будь-яким з вподобаних вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати вас та прорахувати замовлення. Просто натискайте на посилання та пишіть. Контакти
Оценка 5.00 из 501
9350 ₴
Оценка 5.00 из 503
999 ₴