Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Як легко встановити міжкімнатні двері на прихованих петлях? Відео.

doorwood
20 Гру 2017

Як встановити двері на прихованих петлях?

Як встановити двері на прихованих петлях? Відповідь на це питання буде такою – дуже просто! Встановлення дверей на приховані петлі, зовсім нічим не відрізняється від установки на звичайні, нерегульовані петлі типу "книжка" або "метелик" та інші подібні петлі, що часто використовуються. Більше того, встановлення на приховану фурнітуру навіть простіше, адже приховані петлі – регульовані. Так що установка не відрізняється практично нічим, а ось фурнітура – ​​значно!

Чому так просто встановити двері DoorWooD™?

Як встановити двері на прихованих петлях, це складне питання взагалі, але тільки не в нашому випадку. Вся справа в тому, що наші двері на об'єкт приїжджають повністю підготовлені до встановлення. І якщо сама установка не відрізняється і навіть простіше, ніж звичайно, то в тому що стосується прихованої фурнітури, їй для врізання потрібно більш складне обладнання. Звичайні петлі можна врізати, використовуючи стаместку і молоток. І здається мені, що секрет популярності звичайних нерегульованих петель саме в цьому і полягає. :) А для наочності не полінуйтеся подивитися відео ;)

Приховані петлі потребують спеціального обладнання.

Під приховані петлі у дверному полотні та коробці вифрезовуються глибокі посадкові гнізда. І тут уже без спеціального обладнання не обійтись ніяк. У нашому випадку все робиться наперед, у цехових умовах, на виробництві. Фурнітуру ми врізаємо до фарбування. Також перед фарбуванням збираємо дверні короби, і всі інші роботи вже зроблені. Ми фарбуємо всі деталі дверей у розібраному вигляді, кожну деталь окремо. А тому в квартирі, або як в даному випадку в будинку, установник тільки збирає, подібно конструктору по готовим отворам короб. А потім, виставивши його в отворі, навішує двері на петлі. В даному випадку, як можна бачити на відео, у двері вставлена ​​саме прихована фурнітура - магнітний замок і приховані петлі. А це не лише добре з естетичного погляду. Це так само і дуже практично, тому що зриті петлі і дуже надійні та мають регулювання.

Як замовити двері зі схованою фурнітурою?

Ви можете перейти до магазину дверей та підібрати собі модель за смаком. Якщо б ви запитали - чи будь-яка з представлених моделей дверей можна встановити на приховані петлі, то відповідь проста - приховані петлі і магнітний замок можна встановити на будь-яку обрану вами модель! Уточнюйте у менеджерів у чаті комплектацію та остаточну вартість. Нижче наведено посилання на соцмережі та месенджери. Це відео, а також і безліч інших, ви можете дивитися на нашому YouToube каналі. Зв'язуйтесь з нами через той, який ви більше любите ;) Або просто залиште запит на сайті і ми вам передзвонимо!

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері у нас дуже просто – контакти.

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram