Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

У кошику немає товарів.

Каталог товарів

Искать в блоге

Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

doorwood
24 Тра 2017

Чому краще замовляти двері, ніж купувати в супермаркеті?

Чому краще замовляти двері, ніж купувати в супермаркеті? Може бути, хтось не погодиться зі мною прямо зараз, але давайте обговоримо цю тему.

Ми завжди хочемо йти так, що здається простішим, спочатку непосвяченим. Але будь-який, скільки не існує серйозного випадку вимагає її зрозуміти і, можливо, те, що здавалося простим на перший погляд, згодом не буде.

 

[wpvideo AhH6fCZj]

Це правильний спосіб зробити це з дверима. Я думаю, ви прийшли в супермаркет, і ось вони двері-прийняти його. А Ціна хороша! Але! Виходить, що ціна тільки для полотна! І ви навіть не знаєте, що ви зробили. Що всередині? Яка кришка зроблена? І філе, і скло? Для цього вам все одно доведеться купувати власне обладнання. А той факт, що фітинги потім будуть вирубані на готову, ограновану поверхню і невідомо, наскільки акуратно буде встановлювач і, наприклад, чи буде він шкрепати шпоном при різанні петель? Крім того, ви все одно повинні вирішити питання про доставку і ковзання. Скільки коштує shash на 10-му поверсі?  І це лише мала частина нових нюансів.

Є обрані двері на дисплеї випадку, але не може бути достатньо дверей. Або не колір, який підходить вам під стінами.  Тільки стандартний розмір зборів. І розмір дверних полотен, а також колір вибрати-Мамо тих, хто Mamo, як хотілося сказати один з президентів України. ;) І головне, що коли ви, нарешті, обчислити, скільки вийшли в кінці з усіма несподіваними платежами, Остаточна Ціна за дверима, більше не здаються настільки привабливими для вас і хто знає, знаючи остаточну суму, ви б прийняти такий крок чи ні?

замовити двері для покупки супермаркету

Поряд з дверима можна замовити дерев'яні сходи. А сходова клітка буде виготовлена з того ж матеріалу, тобто деревина тієї ж породи і того ж кольору, що і дверцята. Це як, «чому краще замовляти двері, ніж купувати супермаркет?»

Це зовсім інша ситуація, коли ви замовляєте двері від нас у дверне™.  По-перше, нікуди-метр прийде до вас з усіма зразками. Після ретельного виміру є договір, в якому зроблені всі деталі замовлення. Ви вибираєте матеріал з дверей, і ви завжди можете бути впевнені, що ми працюємо виключно з масивом натурального дерева цінних, твердих порід. Ви вибираєте колір ваших дверей, і це може бути абсолютно будь-який-1500 варіантів кольорів фарбування каталогу RAL у вашому розпорядженні. Не хочете малювати, будь ласка, тонізуючий ліс з лаком і є також палітра на вибір, є індивідуальний вибір кольору.

Нетрадиційні кольори або розмір? Не проблема! Але це дорожче, чи не так? Nigs! Можна навіть вибрати ступінь матеновість або блиску покриття-40, 60, 80%. При виготовленні саморізів аварії на виробництві, на етапі, коли деталі дверей не збираються, перед фарбуванням. Монтаж коробоки, різання готівки, все це вже зроблено у виробництві. «Дизайнер» приїжджає до замовника. На об'єкті установки потрібно тільки скрутити коробку, вставити в Перу-і вуаля! Касири і Тіри вставляються в пази, без будь-яких цвяхів і двері можуть бути використані. І не несподівані співплатежі, тобто До. контракт оголошується на кінцеву суму та повний комплекс робіт.

Навіть якщо це замовлення, яке включає в себе не тільки двері, але і сходи, і прорізи, і плінтуса і стінові панелі. Дивіться подібний приклад в цьому відео.

замовити двері для покупки супермаркету

Міжкімнатні дерев'яні двері виготовлені з кленового, з прихованими петлями і плінтусом в одному замовленні. Приклад «чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті»

Таким чином, сподіваюся, я зміг переконати вас, що порядок двері в дверне™, ви робите правильний вибір, і це насправді простіше, ніж купувати їх у супермаркеті!

Дверне™-це простіше з нами!

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! Замовити двері у нас дуже просто.

Соціальні мережі та месенджерів:

Залишити відповідь

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram