Итальянская дверная ручка

DND by Martinelli

Акционная цена на модель LUCE в цвете матовый хром

Всего - 797 ₴

Двері інтер'єру золи розсувних дверей в роздягальні h. 2

Двері інтер'єру золи розсувних дверей в роздягальні h. 2

Це продовження попереднього посту, де я описав, як ми встановили двері міжкімнатної від попелу в Бєлгороді. Як я вже казав, перший етап монтажу-п'ять дверей і 105m від плед плінтуса-не остаточний.

Другий етап монтажу-розсувні двері в гардеробну

На другому етапі встановили розсувні двері в гардеробну і фальшиву коробку з готівкою на передніх металевих дверях. На фотографіях нижче ви можете побачити фотографії репортажу, зроблені під час встановлення багатосекційних розсувних розділів. Цей розділ призначений для розділення простору гардеробного приміщення і має три розсувні секції. Це дуже зручно, тому що вона дозволяє людині увійти з будь-якої сторони або просто відкрити будь-який з розділів і швидко досягти потрібної речі.

Як замовити у нас двері міжкімнатної золи і розсувних дверей?

Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати. Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)