Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Категорії товарів

dnd by Martinelli

dnd by Martinelli - італійські дверні ручки. DND - це скорочення від Design New Design, яке є назвою італійської компанії, яка виробляє дверну фурнітуру. Martinelli - це прізвище засновника компанії, Андреа Мартінеллі, який створив бренд у 1968 році. Таким чином, DND by Martinelli - це повна назва бренду, який поєднує ім'я компанії та прізвище засновника.
Дверні ручки від dnd by Martinelli. У нашому магазині ви можете купити ручки від одного з найкращих італійських виробників фурнітури, що особливо славиться своїм унікальним дизайном.

Важливо те, що в нашому магазині купити ручки можна разом з нашими дверима - Фабрики дверей DoorWooD. Або навпаки, двері з ручками ;) Більш детально про продукцію фабрики dnd ви можете подивитися тут. Ми можемо запропонувати Вам весь асортимент фабрики dnd by Martinelli (завантажити каталог). Також рекомендуємо вам ознайомитися - складський прайс у PDF. Дуже зручно, коли є можливість придбати все в комплекті, в одному місці та з повним комплексом послуг! DoorWooD – комплексні інтер'єрні рішення.

Показано 1–12 із 70

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram