Итальянская дверная ручка

DND Martinelli

Классическая дверная ручка в цвете

"античная отделка"

Двері міжкімнатні Київ-об'єкт-заміський будинок

Двері міжкімнатні Київ

Двері міжкімнатні Київ

Міжкімнатні двері Київ, а точніше, об'єкт, в якому ми зробили цей порядок, знаходиться в заміському будинку під Києвом. Матеріал виготовлення дверей-масив золи. Ми називаємо ці двері дизайнером, тому ці дві моделі були розроблені індивідуально для замовника дизайнером. Кольорові фарби були обрані RAL каталог і зробив кілька зразків для затвердження кольору відбір, завжди дуже творчий процес! ;)

Дизайнерські двері-моделі дверей

дизайнерські двері

Дизайнерські двері

Будинок двоповерховий, а модель дверей на першому поверсі відрізняється від моделі на другому поверсі. Модель була дійсно розроблена дизайнером, але наш технолог виробництва повинен був «закінчити» дизайн. І це трапляється досить часто. І все це тому, що дизайнер піклується про появу дверей і тому, що він може втратити вигляд деяких технічних нюансів. Зокрема, наприклад, двері з масиву відрізняються у виробництві навіть з дверей МДФ. Відповідно, є деякі особливості виробництва дверей в залежності від матеріалу. Чому краще замовляти двері, ніж купувати їх у супермаркеті?

Обсяг замовлення-гойдалки ingesare і розсувні двері

Розсувні двері

Розсувні двері

Ми зробили і встановили чотири swingdoors на першому поверсі. А на другому-чотири гойдалки і три розсувні двері. Примітно також, що разом з дверима ми зробили додаткові елементи меблів. Це були фасади з поличками у ванній. А це особливість нашої компанії, адже замовлення наших дверей у вас є можливість замовити з ними та іншими елементами інтер'єру. Таким чином, ви отримуєте комплексне дизайнерське рішення для вашого інтер'єру.

Матеріал дверний-масив золи

Найчастіше ми робимо двері з масиву попелу, і цей порядок не був винятком. Зола благородної породи деревини, і це просто красиво за своїми властивостями і твердість це те ж саме, як дуб. Вона не поступається дуба і красі текстури. Або, може бути, хтось смак навіть перевершує. Масив золи має глибокий час деревини capelars. Його текстура добре видно навіть під фарбою, і не тільки під лаком. Ви можете легко побачити його на фото і відео.

https://youtu.be/yRJMp4kobR8

Замовляйте собі такі дизайнерські двері

Двері міжкімнатні Київ

Двері міжкімнатні Київ

Якщо ви хочете замовити такі ж точні міжкімнатні двері, або, може бути, навпаки, не так, і унікальні дизайнерські двері, то з дверним деревом це дуже просто! Наш клієнт отримує найкраще поєднання ціни та якості! А щоб замовити двері у нас-дуже просто. Ви можете використовувати будь-який з месенджерів ви любите. Наші менеджери завжди в контакті, щоб проконсультувати вас і розрахувати замовлення. Просто натисніть на посилання і написати.

Соціальні мережі та месенджерів:

Меню Страниц (о нас, блог, портфолио)