Фабрика дверей DOORWOOD

ДилерамАкціЇ
Для пошуку товарів зручно скористатися пошуком. Почніть вводити та натисніть Enter.
0
0 елементів

Немає товарів у кошику.

Каталог товарів
Menu

Радіусні дерев'яні євровікна Гнуті склопакети

Радіусні дерев'яні євровікна

Радіусні дерев'яні євровікна

деревянное окно со стеклопакетом деревянные подоконник

Радиусное окно с деревянным профилем и гнутым стеклопакетом подоконник из дерева

Радіусні дерев'яні євровікна гнуті склопакети від DOORWOOD™. Ми пропонуємо вам продукцію, яку може запропонувати лише виробник з серйозною виробничою базою.

Радиусные деревянные евроокна

Радиусные деревянные евроокна

У сучасному будівництві застосовується безліч нових технологій. Наші замовники та дизайнери інтер'єру можуть бути впевнені, що вони не будуть обмежені неможливістю виконання будь-якого технічного рішення. Наша компанія не відстає від світових новинок та пропонує вам виготовлення радіусних дерев'яних євровікон.

Радіусний або (як по-іншому його називають) гнутий склопакет має всі ті ж енергозберігаючі властивості, як і у випадку зі звичайним дерев'яним євровікном. За бажанням замовника вікно може комплектуватися дерев'яним підвіконням, що відповідає радіусу.

Наш замовник отримує найкраще поєднання ціни та якості! Ви можете скористатися будь-яким з вподобаних вам месенджерів. Наші менеджери завжди на зв'язку, щоб проконсультувати вас та прорахувати замовлення. Просто натискайте на посилання та пишіть.

Замовити такі вікна легко. Залиште телефон у формі нижче, ми вам передзвонимо.

Гнуті склопакети

Гнуті склопакети це технічно складний, але неймовірно затребуваний елемент дизайну, особливо в сучасному мінімалістичному стилі. Великі панорамні радіусні вікна в підлогу, виглядають просто приголомшливо. Є можливість виготовляти такі вікна не тільки вставляючи гнуті склопакети в дерев'яний профіль, але також можна використовувати і алюмінієвий профіль. Алюмінієвий профіль для вікон має високу міцність, і чудово витримує будь-які атмосферні впливи. Проектування таких віконних конструкцій потребує найвищого рівня кваліфікації виконавця.

 

phonesmartphonechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram